#mecz

Lewy nie nadaje się już do Barcelony, stary i wolny. Na początku jeszcze próbował grać technicznie (pamiętacie piętki na jeden kontakt?)

Włochy wydają się być idealne - wolny i emerycki futbol, może nastrzelac sporo goli i się nie przemęczać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreaOnion: MLS dla niego też spoko, słaba obrona to sobie nastrzela goli. Taki Świderski czy nawet Jóźwiak jak tam grali to jak przyjeżdżali na kadrę mieli wiarę w siebie że są bogami piłki, chociaż pytanie czy Lewy tego potrzebuje.
  • Odpowiedz
Lewandowski musi chyba iść do jakiegoś średniaka żeby coś pograć. To można się spodziewać że w przyszłym sezonie zobaczymy go w Realu
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś czuję, że ciekawiej to będzie po meczu, niż na meczu

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach