#anonimowemirkowyznania
Mam 28 lat i lubię mangę i anime. Chciałbym się dowiedzieć, czy na tagu są osoby w moim wieku, które mają podobne zainteresowania. Pytanie do fanów mangi i anime, ile macie lat?
#manga #mangowpis #anime #animedyskusja #pytanie #ankieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną

Ile masz lat? Zaznacz, jeśli lubisz mangę i anime.

  • Mniej niż 18 3.2% (4)
  • 18-22 20.6% (26)
  • 23-25 25.4% (32)
  • 26-30 35.7% (45)
  • 31-35 11.9% (15)
  • Więcej niż 35 3.2% (4)

Oddanych głosów: 126

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdzie ci się wysyp ludzi od "ja p------ę, czyta mangi i jest dorosły, ale to dziecinne". Jeśli to ci sprawia przyjemność, to nie powinieneś się nigdy przejmować tym, czy nie jesteś za stary na jakieś hobby.
  • Odpowiedz
https://gameplay.pl/news.asp?ID=127447
The Promised Neverland coraz szybciej zbliża się do swojego wielkiego końca. Każdy kolejny pojawiający się tomik odkrywa przed czytelnikami coraz to większe porcje tajemnic. Z każdą kolejną częścią trudno również nie zauważyć dużej metamorfozy tytułu. Zmiany, jakie wprowadził twórca, niekoniecznie każdemu musiały przypaść do gustu, nie zmienia to jednak faktu, że mamy tutaj do czynienia z jedną z najlepszych mangowych serii ostatnich lat, obok której nie można przejść obojętnie. #recenzja
KulturowyKociolek - https://gameplay.pl/news.asp?ID=127447
The Promised Neverland co...

źródło: comment_1610878656wN11oR3dSDbiEP7MTYOgar.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Skończyłem wszystkie trzydzieści woluminów #tokyoghoul i jestem zaskoczony, że aż tak mi się podobało. Co ciekawe :re bardziej, końcówka to trochę power creep, a samo zakończenie mogło być lepsze, ale i tak solidne 8,5/10.
#manga #animedyskusja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-mangi-atelier-spiczastych-kapeluszy-2/
Atelier spiczastych kapeluszy #2 to manga, po którą powinien sięgnąć każdy pragnący chwili „magicznego” komiksowego relaksu. Tytuł już w pierwszym tomie pokazał swój potencjał do stania się naprawdę ciekawym i wartym przeczytania dziełem. Część druga potwierdza tylko te aspiracje, serwując odbiorcy kolejną porcję mangowej wariacji Harry’ego Pottera. #recenzja #manga #komiks #kotori #magia
KulturowyKociolek - https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-mangi-atelier-spiczastyc...

źródło: comment_1610704014rI6PFcSv6JM5dCqqaQ8fOK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://gameplay.pl/news.asp?ID=127339
Zbudź się, śpiąca królewno to jedna z nowości wydawnictwa Waneko, która teoretycznie zalicza się do grona dość popularnego gatunku „shoujo”. Tytuł pod wierzchnią warstwą klasycznego romansu skrywa jednak swoje drugie o wiele bardziej tajemnicze oblicze. #recenzja #manga #waneko #komiks
KulturowyKociolek - https://gameplay.pl/news.asp?ID=127339
Zbudź się, śpiąca królewn...

źródło: comment_16104437155NRVd19x3cghndXGbOvdBw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Links to grudniowa nowość od wydawnictwa Kotori dla wszystkich fanek i fanów mang z gatunku Boys Love.

Są to urywki z życia ósemki przyjaciół, w których obserwujemy ich zmagania miłosne zarówno w początkowych fazach związku, jak i w długoletnich relacjach. Poznajemy ich codzienność, hobby, ale także duchy przeszłości. Między pracą a spaniem kryją się bowiem lęki, poczucie winy, marzenia czy po prostu – miłość.

Czym zaskoczy Links? Czy warto sięgnąć po ten komiks? Tego
szogu3 - Links to grudniowa nowość od wydawnictwa Kotori dla wszystkich fanek i fanów...

źródło: comment_1610391299hJbAgeIeZ0O3TIBVM6Avqm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3 Tak w ogóle to niedawno przeglądając stronę trafiłem na tekst o czym byłyby anime gdyby anime narodziło się w Polsce. Fajnie się czytało. Szkoda, że nie był dłuższy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-mangi-mushishi-5/
Mushishi #5 ponownie zabiera nas do swojego fantazyjnego świata, gdzie metafizyka miesza się z realnością. Twórca kolejny raz przygotował w tomiku porcję pięciu krótkich historii, które starają się pokazać zarówno „mushi”, jak i ludzi i ich trudną (niekiedy niemożliwą) próbę koegzystowania obok siebie. #recenzja #manga #mangi #komiks #komiksy #komiksnadzis #hanami
KulturowyKociolek - https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-mangi-mushishi-5/
Mushi...

źródło: comment_1610359342TA77OtNw651Lf1GEqmQ0Hp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem dość świeży w kwestii kupowania fizycznych kopii mang.
Może mi ktoś polecić jakiś dobry polski lub zagranicznych sklep internetowy z mangą w dobrej cenie (preferuję angielskojęzyczne wydania). Z góry dzięki ʕʔ
#manga
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dragonball #animedyskusja #manga #mangowpis

Tak się (z sentymentu) zastanawiam czy po Dragon Ball Super (które mi się osobiście podobało) da się jeszcze wymyślić jeszcze jakąś historię na anime w tym uniwersum? Znając życie kinówki pewnie jeszcze, ale czy serial...hmm... Wiem, że niektórzy uważają, że DB Super pokazując turniej pomiędzy wszechświata mi doszedł już ostatni poziom pokazania tego świata i już nic nowego się nie wymyśli.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nosacz_ninja: tam przede wszystkim chyba od arca z Zamasu wydarzenia były nieco inne niż w anime, inne moce itd. Wiadomo, był Zamasu arc, był turniej, tylko przebieg tego wszystkiego często mocno się różnił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nosacz_ninja: jest masa rzeczy ktore moga zrobic :)
Manga DBS ciagle wychodzi, wiec na tej podstawie moga zrobic serie, pozatym jest fanowski projekt, ktory nazywa sie DragonBall Multiverse gdzie seria (manga) odpowiada na wszystkie pytania "co by bylo gdyby"
No i tak masz alternatywne rzeczywistosci :)
W jednej Goku jest zly, bo nie stracil pamieci po przylocie na ziemie, w innej Vegeta ma ssj3 a w jeszcze innej Cell wygral
  • Odpowiedz