Wpis z mikrobloga

Co ciekawego wydarzyło się w świecie mangi w minionym tygodniu?

Chociaż przyszedł luty, jest naprawdę gorąco! Tym razem nie pojawiły się nominacje do żadnego konkursu, ale wydawnictwo Waneko ogłosiło kolejny bardzo popularny tytuł - Darling in the Franxx. Więcej newsów znajdziecie w naszym artykule - między innymi o przerwach w publikowaniu popularnych mang oraz powrocie Grand Blue.

Nie zabrakło także klasycznego już elementu Manga Update: "co leniwce czytały w ostatnim czasie" - dzisiaj poprowadzą go dla Was Kamila i Kajetan. Nie zapomnijcie pochwalić się, z którymi komiksami wy zaczynacie luty!

Zapraszamy!

Darling in the FRANXX w Polsce, koniec Ajina, newsy | Manga Update #28

#manga #mangowpis #anime #animedyskusja #leniwapopkultura
szogu3 - Co ciekawego wydarzyło się w świecie mangi w minionym tygodniu?

Chociaż p...

źródło: comment_1612724575ixiLhO2gdmFXbRQgXRfnuc.jpg

Pobierz
  • 9
@nosacz_ninja: I teraz nie wiem, czy z tą aktywnością to komplement, czy ironia, bo ostatnie dni to sesja i nowa praca, więc zdecydowanie mniejsza aktywność xDD

Niestety nie posiadam żadnych tajnych informacji na temat Hibike ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem jedynie, że chciałbym to nadrobić kiedyś
@szogu3 Komplement, komplement. Ja tam wolę oglądać/czytać po polsku jeśli jest taka możliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam. Ostatnio skończyłem drugi sezon, jeszcze filmy i będzie trochę smutno pożegnać się z orkiestrą liceum Kitauji