Myślałem że po 30tce docenie Van Gogha, Picassa, Matejke czy Rembranta.
Jednak zamiast oglądać Mona Lisę czy Impresję Monetą wolę ogladać dzieła Beksińskiego.
Dlaczego tak mało jest malarzy tego typu ? Serio tak mało osób tym się jara że nie ma wystaw w galeriach dzieł w tym stylu ? Jedynie gdzie sobie obejrzę takie dzieła to w necie xD Poza wystawą Beksińskiego w Sanoku :P
#przemyslenia #malarstwo
niebadzogrem - Myślałem że po 30tce docenie Van Gogha, Picassa, Matejke czy Rembranta...

źródło: 2269-Zdzislaw-Beksinski-obraz-600x600

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowyjesttu: Co ciekawe lepiej nazywać Lapończyka - Saamem. Z tego co pamiętam określenie Lapończyk zostało nadane ludom rdzennym zamieszkującym te tereny przez ludzi z południa i nie było zbyt pozytywne w swoim wydźwięku.
  • Odpowiedz