Mirki, 12 dni temu zgłosiłem na stronie Logitech problem klawiaturą w ramach gwarancji.
Od tego czasu nikt nawet nie odpowiedział na moje zgłoszenie, a na tej cholernej klawiaturze nie idzie pracować, klawisze wciskają się po kilka razy albo w ogóle. Chyba od klawiatury za te pieniądze można oczekiwać, że poza grami da radę napisać jedno zdanie bez błędów?
Czy ma ktoś ten model i ma podobny problem?
Czy ktoś z was korzystał
Od tego czasu nikt nawet nie odpowiedział na moje zgłoszenie, a na tej cholernej klawiaturze nie idzie pracować, klawisze wciskają się po kilka razy albo w ogóle. Chyba od klawiatury za te pieniądze można oczekiwać, że poza grami da radę napisać jedno zdanie bez błędów?
Czy ma ktoś ten model i ma podobny problem?
Czy ktoś z was korzystał
























No i do tego klawka g613 chyba bedzie dobrym wyborem ?
#komputery #gry