Wpis z mikrobloga

@Deacs: Powinienem mieć ją w okolicach świąt to mogę dać znać, tylko mi będziesz musiał przypomnieć :P Ale nie brałem shiftera.
  • Odpowiedz
@Deacs: kierownica 1000/1100 + 200 zł shifter vs 840 + 500 zł shifter. Moim zdaniem nie wiele a TMX spisuje sie lepiej a jest to zakup na dłuższy czas więc wolałbym dołożyć teraz.
  • Odpowiedz
@Deacs: ogólnie to tak:

- Logitech używa starszej technologi (zębatki - to samo co w G27)
- przez to wyżej działanie logitecha jest głośniejsze (ale nie jest to jakiś ryk czy coś - poza tym jeśli będziesz używać słuchawek to i tak nie będziesz nic słyszał - gorzej z osobami w tym samym pokoju czy coś)
- G290 ma obicie ze skóry a TMX to plastik więc fajnie sobie coś kupić/uszyć na kierownice
- Shifter u Thrustmastera wydaje się solidniejszy i lepiej wykonany plus masz bieg więcej oraz możliwość zmiany z 8 biegów
  • Odpowiedz
@woleratler: Szczerze nie jestem przekonany do Trustmastera, jakoś od zawsze w głowie mi siedzi Logitech. Kiedyś nawet u kumpla grałem na G25. Właśnie w TH8A jakoś nie przemawia do mnie ze względu na 8 przełożeń w shifterze.Głośność kierownicy mi nie przeszkadza, będę grał ze słuchawkami.
  • Odpowiedz