Wpis z mikrobloga

Mirki, 12 dni temu zgłosiłem na stronie Logitech problem klawiaturą w ramach gwarancji.
Od tego czasu nikt nawet nie odpowiedział na moje zgłoszenie, a na tej cholernej klawiaturze nie idzie pracować, klawisze wciskają się po kilka razy albo w ogóle. Chyba od klawiatury za te pieniądze można oczekiwać, że poza grami da radę napisać jedno zdanie bez błędów?
Czy ma ktoś ten model i ma podobny problem?
Czy ktoś z was korzystał gwarancji i jak to wygląda? Bo serio czekanie dwóch tygodni na odpowiedź jest mało poważne.
#logitech #g910 #pcmasterrace #kiciochpyta #klawiaturamechaniczna #gry
exploti - Mirki, 12 dni temu zgłosiłem na stronie Logitech problem klawiaturą w ramac...

źródło: comment_swXPVZosb88jdQ9H9c9CVCxDAcY1rQ9z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Sebosam: u mnie z ledami jest ok, ale serio jak wciskam "z" to wyskakuje razy 2 lub w ogóle... Enter prawie nie działa, a problem występuje z wieloma klawiszami. Klawiatura za 800 zł. :/
  • Odpowiedz
@exploti: mnie #!$%@?. Po 10 dniach czekania kontaktowałem się z Amazonem (który wcześniej odsyłał mnie do Logitecha), co oni #!$%@?ą. Amazon dwa dni później wysłał mi nową myszkę, prosząc o odesłanie starej. A zamiast Logitecha za kilka stów kupiłem sobie chińską klawiaturę mechaniczną i działa świetnie
  • Odpowiedz
@smashgoor: przełączniki są bardzo przyjemne. Twoje rozumowanie wskazuję że każda rgb jest po to żeby świecić jak choinka
@exploti: próbowałbym jako rękojmia bo towar jest niezgodny z umową i był fabrycznie uszkodzony
  • Odpowiedz
@exploti: 3 listopada zgłoszenie, 21 listopada odpowiedź, bym się kontaktował z serwisem. Super odpowiedź:

Dziękujemy za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Logitech. Jak rozumiem, potrzebuje Pan pomocy w związku z G602 Wireless Gaming Mouse. Nazywam się Stanisław i będę odpowiadać za realizację Pana zgłoszenia.

Na stronie pomocy technicznej G602 (PL) można znaleźć oprogramowania, instrukcje oraz artykułów w języku
  • Odpowiedz
@exploti: @Sebosam: I co mieć rgb w klawiaturze i można się cieszyć, podziwiać i co więcej? Skoro te przełączniki chodzą tak przyjemnie, to czemu poruszyłeś ten wątek? To one w końcu działają poprawnie, czy tylko świecą poprawnie?
  • Odpowiedz
@smashgoor: Nie pisałem wcześniej że mi klawiatura nie działa. RGB jest przyjemne owszem, wszystkie bajery oprócz zmiany pełnych kolorów są zbędne ale ja raz na tydzień zmieniam podświetlanie jak mi się opatrzy np na żółty żeby oczów nie męczyć. Same przełączniki są przyjemne i nie mam im nic do zarzucenia. Swoja droga ja za klawiaturę dałem 400 zł rok temu na promocji :). RGB pomaga trochę w personalizacji sprzętu jak
  • Odpowiedz