Co myślicie o takiej gałce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem zamiennik do Fabii xD Szkoda że biegi się nie zgadzają, ale do 6 biegów są sporo droższe niż 17 zł. Biegi są dłuższe oczywiście, ale mi to bardziej pasuje. Dla ciekawych: przejściówka do gałki zrobiona z papieru, bo gałka ma otwór 12mm, ale wszystko jest tak sztywno że ciężko ją przekręcić.
#logitech
fantomastagoria - Co myślicie o takiej gałce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem zamiennik do Fabii ...

źródło: comment_L44bnhpIzsiBrGA6xMyqIkegkd2bA7xB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientujecie się może czy jest jakaś appka uniwersalna do sterowania RGB przy PC ?

Czy jeśli mam 5 różnych urządzeń różnych firm to muszę mieć odpalone 5 aplikacji żeby ustawić świecenie pod siebie ?

#pcmasterrace #komputery

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupował ktoś może "pozwrotowe" słuchawki #logitech do #komputer ze znanego serwisu aukcyjnego?
Można dostać G633 za 130zł z brakującymi zaślepkami po bokach niby w pełni działające.
Dużo jest tego na aukcjach i się zastanawiam...

#gaming
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozwrotowe


@TakeshiHitano: jeżeli nie jest to Janusz-POL tylko duży sklep to jeszcze bym na to poszedł, ale wielu sprzedawców znajduje co raz to nowe określenia dla po prostu produktu używanego (który zazwyczaj kupuje za grosze na zagranicznych portalach aukcyjnych i ewentualnie naprawia u nas za grosze)
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak wyglada bezpośrednia gwarancja u #logitech? Trzeba wysyłać im paragon? Przyjmuja tylko zakupy z określonych sklepów?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pestis: Akurat przechodzenie między PC możliwe jest zewnętrznym oprogramowaniem jak np. Mouse without Borders, korzystam od dwóch lat i sprawdza się perfekcyjnie. Ale od zawsze byłem użytkownikim serii mx, pierw mx700, później dwie sztuki mx1000, obecnie mx performance od 7 lat i powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa, więc rozglądam się za czymś nowym.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak działa dokładnie lightsync w #logitech? Słyszałem, że da się włączać jakieś różne rzeczy, że np klawiatura Ci świeci na czerwono, gdy masz mało życia itd. To działa tylko w tych grach, co jest aplet w menu (czyli cs i asseto corssa), czy da się tam podpiąć inne tytuły?
#kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Movet: Generalnie to działa bardzo fajnie.

W niektórych grach (cs:go, overwatch, asetto corsa, bf5?, pubg?, lol?, battlefront?, andromeda?, bf1? - tych 3 pierwszych jestem pewny) masz api które łączy się z grą, i możesz ustawiać sobie zczytywanie różnych funkcji (np ilość hp, prędkość pojazdu, no szmery bajery) i przypisywać im różne rzeczy - np prawie pusty magazynek podświetla klawisze od f1 do f12 na czerwono, albo WASD na żółto -
  • Odpowiedz
Mirki dopiero co kupiłem #logitech #g920 i już mam z nią problem który jest często opisany w internecie. A chodzi konkretnie o pedał hamulca, jest na tyle twardy ze wciśnięcie go do połowy jest dużym problemem. W #dirtrally2 nie ma tego problemu bo można skalibrować sobie ten pedał i wciskając do połowy jest 100%. Natomiast w #forzahorizon4 nie ma takiej opcji. Właśnie pobieram #
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na początku ten FFB więcej mnie w-----a niż pomaga xd


@Haslo123: Pewien kierowca rajdowy, który gra również w gierki stwierdził, że w RL nie ma wcale dużych oporów na kierownicy w rajdówkach i żeby mieć "realistyczne" odczucia w grze to w zasadzie siłę FFB trzeba by ustawić dość niską.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hayabussa: Wiesz, za cenę Logitech Craft można kupić bardzo porządną klawiaturę mechaniczną dla entuzjastów, a Logitech Craft to zwykła membranówka ze śmiesznym kółkiem i tyle. Także moim zdaniem cena bardzo przesadzona, biorąc pod uwagę że w tej samej cenie sprzedawany jest sprzęt zbudowany o wiele, wiele lepiej.

I tak, wiem że nie można porównywać membran do mechaników, ale jak dobrze wiemy, mechaniki są droższe od membran, dlatego robię to porównanie.
  • Odpowiedz
@panato: No mechanikami chyba jarają się raczej gracze. Jak się większość czasu jednak pisze lub pracuje, to te duże skoki i wspomniany chałas eliminują mechaniki z palety wyboru. To takie w sumie gadanie jak ktoś sobie kupi nowego kompakta, a janusze krzyczą, że za te pieniądze to kilkuletnia klasa premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie to czytałem już, że ta bateria trzyma kiepsko. W poprzedniej też
  • Odpowiedz