Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Znalazłem sam odpowiedź na reddicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wklejam, bo może ktoś kiedyś tu dotrze i będzie miał podobną rozkminę: https://www.reddit.com/r/logitech/comments/16bhm18/logitech_mx_master_3s_scroll_wheel_left_button/?rdt=51658
- 1
Mireczki jak myślicie czy thrustmaster T598 z napędem direct drive, to jest godny następca thrustmaster t300 rs gt i ją zastąpi w najbliższym czasie?
Martwi mnie rozmiar bazy kierownicy, która jest zauważalnie większa od konkurencyjnej mozy r3 oraz r5, nie zapominając o fanateku.
Pojawiały się pierwsze modele do kupienia za 2200zł: https://www.morele.net/kierownica-thrustmaster-t598-4160853-14186452/
Cena nie jest atrakcyjna (dopłata ok. 800zł względem t300 na promocji za 1400zł), ciekawe czy faktycznie jest poziom wyżej od
Martwi mnie rozmiar bazy kierownicy, która jest zauważalnie większa od konkurencyjnej mozy r3 oraz r5, nie zapominając o fanateku.
Pojawiały się pierwsze modele do kupienia za 2200zł: https://www.morele.net/kierownica-thrustmaster-t598-4160853-14186452/
Cena nie jest atrakcyjna (dopłata ok. 800zł względem t300 na promocji za 1400zł), ciekawe czy faktycznie jest poziom wyżej od

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pawci0o: dizajn to taki średni bym powiedział
- 1
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 34 dni (ale tydzień zupełnie z niej nie korzystałem).
78 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
78 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
- 0
Mam klawiaturę Logi MX Keys S, jest ona podłączona do 3 komputerów.
Na jednym z nich nie działa mi klawisz "Ł" (alt+L) - czasem łapie, czasem nie.
Po uruchomieniu komputera nigdy nie działa od razu, potem jakby się odblokowuje i działa.
Inne kombinacje z altem działają od razu.
Na pozostałych dwóch komputerach nie ma tego problemu.
Pisałem
Na jednym z nich nie działa mi klawisz "Ł" (alt+L) - czasem łapie, czasem nie.
Po uruchomieniu komputera nigdy nie działa od razu, potem jakby się odblokowuje i działa.
Inne kombinacje z altem działają od razu.
Na pozostałych dwóch komputerach nie ma tego problemu.
Pisałem
- 0
#snowrunner #simracing #logitech
Czy zrobili może możliwość trzymania nogi na hamulcu, tak że nie wrzuca wstecznego i jazda nazad w trybie skrzyni Auto? Lub czy jest mod na to?
Weszła dobra promka na #steam na edycję 3 Year, a pamiętam, że mocno mnie odrzuciła immersja jak podłączyłem G25 i ten wsteczny się wtrącał.
Czy zrobili może możliwość trzymania nogi na hamulcu, tak że nie wrzuca wstecznego i jazda nazad w trybie skrzyni Auto? Lub czy jest mod na to?
Weszła dobra promka na #steam na edycję 3 Year, a pamiętam, że mocno mnie odrzuciła immersja jak podłączyłem G25 i ten wsteczny się wtrącał.
- 0
Ktore głośniki kupić? Te od logitecha niby droższe ale używane chodzą w tej samej cenie co Fenda.
https://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/-glosniki-2-0-fenda-r40bt-czarne.bhtml
https://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/logitech-z623.bhtml
#muzyka #glosniki #komputery #logitech
https://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/-glosniki-2-0-fenda-r40bt-czarne.bhtml
https://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/logitech-z623.bhtml
#muzyka #glosniki #komputery #logitech
ktore głośniki lepsze do muzyki i gier?
- Logitech z623 71.4% (10)
- Fenda R40BT 28.6% (4)
@heez: Ja muszę mieć subwoofer :D
- 1
Kupiłem nową myche po paru ładnych latach i po podłączeni okazało się że mój komputer jej nie widzi, ma ktoś jakiś pomysł co mógłbym zrobić?
#gry #logitech #myszka #komputery #technologia
#gry #logitech #myszka #komputery #technologia
@Kriten33: głupie pytanie (na dole on/off)?
- 11
@CzaikaRuchaika: J--------E URATOWŁEŚ MI ŻYCIE XDDD 2 GODZINY Z TYM SIE BOXOWAŁEM, A TUTAJ BYŁ JAKIŚ MAŁY pstryczyek który totalnie nie wyglądał jak guzik do tego przeznaczony hahaa
- 0
Jak bardzo złym pomysłem jest kupienie Logitech G923? Żaden ze mnie specjalista #simracing lubie sobie pyknąć w ETS2 ewentualnie F1, jestem kompletnym laikiem wyścigów, ale chciałbym w końcu spełnić dziecięce marzenie i kupić sobie kiere. Warto dopłacać do G923 czy wziąć G29? Wiem wiem, #thrustmaster lepsze, ale nie mam budżetu na T300RS a T150 wygląda turbo tandetnie :/ zdaję sobie sprawę że jest na pasku i w ogóle
@tryta Mała korekta, miałem G25 I G27. G25 była znacznie głośniejsza, wydawała się bardziej nerwowa i delikatnie mocniejsza. Silnik był ten sam, ale od G27 tandetne przekładnie zębate z tworzywa mają skośne zęby. G25 miała proste. Jak skrzynia kłowa Colotti w polonezie. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Pytanko o konfigurację.
Mam głośniki Logitech x-510 5.1 i zewnętrzną kartę dźwiękową Axagon ADA-71.
Gra to bezproblemowo i wystarczająco jak na moje potrzeby, ale nie potrafię uzyskać większej głośności na tylnych głośnikach.
Wiem, że one jedynie dogrywają jakby przestrzeń (czy jak to określić), ale efekt przestrzenny jest bardzo przeciętny. I to pomimo, że do tylnych głośników mam 2x bliżej niż do frontów.
Kombinowałem
Mam głośniki Logitech x-510 5.1 i zewnętrzną kartę dźwiękową Axagon ADA-71.
Gra to bezproblemowo i wystarczająco jak na moje potrzeby, ale nie potrafię uzyskać większej głośności na tylnych głośnikach.
Wiem, że one jedynie dogrywają jakby przestrzeń (czy jak to określić), ale efekt przestrzenny jest bardzo przeciętny. I to pomimo, że do tylnych głośników mam 2x bliżej niż do frontów.
Kombinowałem
Gra to bezproblemowo i wystarczająco jak na moje potrzeby, ale nie potrafię uzyskać większej głośności na tylnych głośnikach.
@Fist_Of_Truth: Przy jakich treściach? Te głośniki nie mają osobnej kontroli głośności surround?
- 0
@L3gion: Właściwie to przy wszystkich treściach tylne głośniki są zbyt ciche, aby mówić o efektywnym surround.
Lepiej jest przy grach, ale też trochę im brakuje. Przy treściach video z przestrzennym dźwiękiem znowu słabiej. Ale już na testach YT dla dźwięku przestrzennego wypadają w miarę ok.
Gdybym miał to jakoś określić parametrem, to potrzeba by ok +30% zwiększyć głośność tyłu.
Lepiej jest przy grach, ale też trochę im brakuje. Przy treściach video z przestrzennym dźwiękiem znowu słabiej. Ale już na testach YT dla dźwięku przestrzennego wypadają w miarę ok.
Gdybym miał to jakoś określić parametrem, to potrzeba by ok +30% zwiększyć głośność tyłu.
Te głośniki nie mają osobnej kontroli
źródło: 20240928_220516
Pobierz- 0
No i wytłumaczcie mi czemu myszka Logitech (Signature M650, nie wiem czemu się ją rzadko poleca bo jest ultra wygodna i za 200zł) przez Bluetooth, bez zajmowania gniazd żadnymi odbiornikami działa na Macu Air M1 słabo, szarpie, widać to..., dopiero przez odbiornik USB Logi Bolt śmiga płynnie, ale gniazdo w Macu zajęte których to gniazd jest całe jedno jak do drugiego jeest podłączona ładowarka.
#komputery #apple #macbook
#komputery #apple #macbook
@xiv7: Masz wersję Sonoma? Był tam znany problem który powodował błędy usługi bluetoothd, radzę przejść na Sequoia.
Zanim jednak to zrobisz wejdź do programu który nazywa się "Konsola" następnie po lewej zakładka "Raporty o awariach" masz tam raport programu bluetoothd?
Jeżeli po aktualizacji systemu nie będzie poprawy, spróbuj włączyć BT, odparować i usunąć wszystkie urządzenia, usunąć plik ustawień "/Library/Preferences/com.apple.bluetooth.plist" (wchodzisz w Finder, Idź na górnym pasku, Idź do folderu, i wklejasz to
Zanim jednak to zrobisz wejdź do programu który nazywa się "Konsola" następnie po lewej zakładka "Raporty o awariach" masz tam raport programu bluetoothd?
Jeżeli po aktualizacji systemu nie będzie poprawy, spróbuj włączyć BT, odparować i usunąć wszystkie urządzenia, usunąć plik ustawień "/Library/Preferences/com.apple.bluetooth.plist" (wchodzisz w Finder, Idź na górnym pasku, Idź do folderu, i wklejasz to
- 0
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 37 dni (ale tydzień zupełnie z niej nie korzystałem).
Ale ostatni tydzień mniej jakoś używane niż zwykle.
77 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
Ale ostatni tydzień mniej jakoś używane niż zwykle.
77 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
- 0
Ma ktoś #logitech i używa #ghub? Po ostatniej aktualizacji mi się coś zrypało i program się nie chce załadować.
Niby się odpala ale kręci się logo w kółko i nic więcej się nie dzieje.
Wpisywałem w neta - próbowałem przeróżnych sposobów żeby to naprawić - od reinstalacji, próby wgrywania starszej wersji (chociaż i tak instaluje się najnowsza) itp i nic nie pomogło dotychczas.
Może ktoś tutaj zna
Niby się odpala ale kręci się logo w kółko i nic więcej się nie dzieje.
Wpisywałem w neta - próbowałem przeróżnych sposobów żeby to naprawić - od reinstalacji, próby wgrywania starszej wersji (chociaż i tak instaluje się najnowsza) itp i nic nie pomogło dotychczas.
Może ktoś tutaj zna
- 0
Może ma ktoś z Was jakąś inwencję twórczą - pomysł, jak to zreperować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Klawiatura g915 TKL i jakiś czas temu ten mały cypelek z klawisza się ułamał i jestem w czarnej doopie.
w najgorszym przypadku będę musiał to przykleić, bo wątpię, że uda mi się dostać skądś takiego jednego keykapa.
Do takiej klawy wsadzić takie lipne mocowania klawisza, to chyba tylko Logitech potrafi.
Klawiatura g915 TKL i jakiś czas temu ten mały cypelek z klawisza się ułamał i jestem w czarnej doopie.
w najgorszym przypadku będę musiał to przykleić, bo wątpię, że uda mi się dostać skądś takiego jednego keykapa.
Do takiej klawy wsadzić takie lipne mocowania klawisza, to chyba tylko Logitech potrafi.
źródło: g915
Pobierz- 0
Kurcze, może byłby w stanie ktoś pomóc. Mam podłączone przez aux do laptopa głośniki Logitech Z533 i nie działają tak jak powinny, subwoofer nie działa, same głośniczki i jest taki płytki dźwięk. Jak zainstaluję stery Realtek to czasem wogóle nie działają albo jak zainstaluję konkretne Realtek for windows 8.1 to działają normalnie z subwooferem wszystko pięknie ale nie na długo, po jakimś czasie się coś zatnie i słychać dalej bez basu albo
@Nys3k: na 90% to masz wyrąbane gniazdko jack w laptopie, masa nie styka, i stąd takie dziwne dzwięki się robią.
Albo "karta dzwiękowa na usb" (choćby jakieś dziadostwo za 1.99$, gra nie tak źle), albo "odbiornik audio bluetooth" to w ogóle nie będziesz musiał się łączyć wtyczkami z głośnikiem, tylko (tak jak ze słuchawkami bt) po BT będzie grało.
Albo "karta dzwiękowa na usb" (choćby jakieś dziadostwo za 1.99$, gra nie tak źle), albo "odbiornik audio bluetooth" to w ogóle nie będziesz musiał się łączyć wtyczkami z głośnikiem, tylko (tak jak ze słuchawkami bt) po BT będzie grało.
@Nys3k: wiem że nie mają, dlatego napisałem że odbiornik bt-audio im dodać...
- 1
@13579_ jak to jest samo przycinanie się, nie łapie ci w losowych momentach, to możliwe, że wystarczy wymienić sam plasticzek. Też mam Mx Keys podobny okres czasu i dwa lata temu zepsuło mi się „z”. Na allegro ludzie sprzedają te klawisze na części, kupiłem bodajże za niecałe 30 zł z wysyłką, wymieniłem i śmiga do dziś. Najlepiej zamień miejscami taki sam przycisk i zobacz czy pomoże - jeżeli tak to kupuj
- 1
@Smartek: dobra informacja, nie używam klawiatury numerycznej, może zostać dawcą :D
- 1
Polecicie jakąś trwałą myszkę? Może być przewodowa.
Do tej pory najczęściej logitech ale ten chłam po roku, dwóch sie psuł i robił się dwuklik. Postanowilem że już zadnej kasy tej żałosna firma nie zobaczy ode mnie. Nawet 30-50zł bo szkoda na taki badziew kasy. Jaką myszke używacie i mozecie polecić albo jaką firme?
Logitech to dno!
#myszki #mysz #logitech #komputery
Do tej pory najczęściej logitech ale ten chłam po roku, dwóch sie psuł i robił się dwuklik. Postanowilem że już zadnej kasy tej żałosna firma nie zobaczy ode mnie. Nawet 30-50zł bo szkoda na taki badziew kasy. Jaką myszke używacie i mozecie polecić albo jaką firme?
Logitech to dno!
#myszki #mysz #logitech #komputery
Mysz A4Tech XGame Laser Oscar XL-750BK nie ma lepszej taniej myszki-używam chyba z 15 lat.
@mateos11: Kupiłem kiedyś jakiegoś genesisa (polski „chińczyk”), bo nic lepszego nie było w sklepie (też nie chciałem logitecha), wkurza mnie, że ciągle się świeci, zmienia kolory i nie można tego wyłączyć, boczne przyciski są za wysoko (i dlatego ich nie używam), ale działa już parę lat i na dwuklik się nie zanosi.
Myszka krypton 150.
Myszka krypton 150.
- 0
@nick230: ja tak miałem tylko że z 3s. nie chciało mi się z tym walczyć więc zwróciłem, i tak wolę magic mouse xd
konto usunięte via Wykop
- 0
@nick230: kolego podaj proszę pełną specyfikację i model zasilacza bo my tutaj z fusów nie wróżymy.
A poważnie, to masz zainstalowane najnowsze Logitech Options? Nie masz jakiegoś Karabinera zainstalowanego? Jaka wersja MacOS i Logi Options?
A poważnie, to masz zainstalowane najnowsze Logitech Options? Nie masz jakiegoś Karabinera zainstalowanego? Jaka wersja MacOS i Logi Options?
- 0
źródło: temp_file3348305063705234815
Pobierz- 0
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 28 dni (ale tydzień zupełnie z niej nie korzystałem).
76 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
76 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]























Ktoś z Was spotkał się z tym problemem?
#pcmasterrace #gaming #hardware #logitech #komputery