Czy MX Master v1 i v2 mają takie same obudowy? Moja v1 po 4 latach ma już gumę pod kciukiem przetartą na wylot. Myślę by ją przeszczepić do nowego body a łatwiej dostać uszkodzoną v2. Będzie pasować?

#myszka #komputery #pcmasterrace #logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki

Zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek przeznaczonych do gier. Budżet max 500 zł (pakiet premium, pińcset zł #pdk)
Mam na oku te słuchawki Logitech G PRO X wraz z podkładką do nich. Co o nich myślicie? Może ktoś używa ? Chciałbym aby miały też mikrofon. Od 6 lat korzystam ze słuchawek superlux hd681 evo podłączonych do dac FIIO E07K ANDES.
#pcmasterrace #komputery #sluchawki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kierownica #logitech #komputery #g27
hejka mireczki i mirabelki
jest tu jakaś dobra dusza, która mogłaby debilowi (tzn. mnie) podpowiedzieć co muszę zrobić żeby mi kierownica g27 działała poprawnie? nie wykrywa mi podczas konfiguracji sprzęgła i zmiany biegów, a wszystko poza nimi jest wykrywalne i działa. ://
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Rustyyyy dzięki, dzięki. ostatecznie okazało się że wystarczyło pobrać stary profiler logitechu i wszystko śmiga. po prostu, z jakichś niezrozumiałych dla mnie powodów, ten nowszy profiler nie łapie g27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć Mireczki. Mam zamiar wymienić sobie myszkę i klawiaturę na bezprzewodowe. Na oku mam myszkę logitech g305 z komunikacją lightspeed. I teraz czy klawiatura też musi być z tym lightspeed czy Unifying może być zeby kaczyc się przez jeden odbiornik?
#pc #logitech #pytanie #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgłaszał ktoś reklamacje produktów Logitecha? Na nr telefoniczny nie mogę się dodzwonić, maile podawane przez użytkowników na forach są chyba nieaktywne. Wysłałem formularz przez FIXIT, ale lista usterek nie zawierała problemu mojej klawiatury i zastanawiam się, ile czasu będę czekał na przetworzenie zgłoszenia.
#logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z połączeniem bluetooth między MacBookiem Pro a klawiaturą Logitech Craft. Co dzien właściwie zrywa je w losowych momentach. Zaraz po uruchomieniu, w trakcie pracy, po obejrzeniu filmu. Ktoś jest w stanie pomóc?

#komputery #macbook #apple #logitech #macos
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hayabussa: tez mam crafta i czasem po wybudzeniu nie dziala klawiatura a czasem myszka (mx master). Nie pomaga wylaczenie i wlaczenie urzadzen, jedynie bluetooth on/off w w macbooku i dopiero lapie. Nie wiem czy to jest spowodowane, moze catalina to poprawi. Podczas pracy czasem mi zrywa ale samo lapie po paru sekundach, ale tu mysle, ze duzo urzadzen BT jakies interferencje robi.
  • Odpowiedz