Wpis z mikrobloga

To normalne że nie ma wyczuwalnego kliku przy scrollu?


@TheBloody: Przy scrollu masz taki klawisz wcisnij go a pojawi się skok na scrollu. Ta myszka ma własnie taką funkcję, że mozna włączyć swobodny scroll. Widocznie od nowości był w twoim egzemplarzu włączony.
@Variv ja wiem, chodzi mi o przycisk scrolla, używa się tego na przykład do otwierania strony w nowej karcie


@TheBloody Klik powinien być. Choc nie jest on taki wyraźny. Taki lekki, głuchy, temp klik. Nie jak klik przy klawiszach.
To u mnie nie ma wcale :/ i jest baaardzo czuły


@TheBloody: No to musi być coś spierniczone/zablokowane. Tak jak by przycisk był rozwalony i wciśnięty, skoro jest bardzo czułe. Możesz chwycić na scroll i spróbować go pociągnąć do góry?
Tak, niestety nic to nie daje :/ mysz była kupiona jako używka z olxa, ale dzięki za pomoc


@TheBloody: Napisz temat na redicie, może ktoś miał podobne uszkodzenie. Swoją drogą albo jakaś trefna sztuka albo ktoś musiał dużą siłą ten scroll potraktować. Bo ja mam wrażenie, że ten przycisk w scrollu jest dość wytrzymały. Z ciekawości ile dałeś? I wersja pierwsza tylko z niebieskim podświetleniem czy z podświetleniem RGB?