@UberKatze

W mojej opinii mocno nadinterpretujesz, ja tu widzę tylko prymitywną, chamską formę radości obudzonej tym że komuś kogo nienawidzą powinęła się noga. Taką, która powoduje że ludzie od wieków śmiali się jak ktoś przypadkowo pokazał tyłek, albo jak coś nieudolnie robi.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Foliarskie czy nie - jest to konto aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Opiniotwócze, prywatne portale społecznościowe i wyszukiwarki mogą tak o zablokować najważniejszą osobę w państwie, a lewaki jeszcze przyklaskują. Nie jest tajemnicą, że lewica = zamordyzm i cenzura, ale śmieszy mnie jak zmanipulowani "normalni ludzie" się na to godzą. Jestem pewien, że gdyby tak cenzurowano Bidena to by na Wykopie i Reddicie panowała odwrotna narracja.
  • Odpowiedz
A w ich miejsce wprowadzają następujące: rodzic, dziecko


@100leja: czyli ageism ma się dobrze, to oburzające że takie krzywdzące relacje rodzinne są popierane,
jedyną dopuszczalną formą powinno być członek, wróć uczestnik rodziny
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale robisz piękne fikołki XD

Jak Konfederacja się kumpluje z naziolami to spoko, jakie zamachy w Bolonii, jakie zbrodnie, jakie tatuaże, jaki Bosak chodzący na spędy neonaziolskich walk MMA, jaki RN którego członkowie hajlują i piszą periodyki o wyplenieniu Żydów, jaka Młodzież Wszechpolska skandująca "zrobimy z wami co Hitler z Żydami". To wszystko lewackie urojenia.

Najważniesze że Cimoszewicz w czasach gdy piastowanie jakiejkolwiek funkcji wyżej niż cieć wiązało się
Kozajsza - @Sok_Mandarynkowy: Ale robisz piękne fikołki XD

Jak Konfederacja się ku...

źródło: comment_1610307982tPLwKvVI8TOERUvr7rUWmb.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Widzę że trole i lewactwo się obsrło na miętowo bo fb i google kogoś uciszyły.

Masz firmę handlową, 150 pracowników (o różnych poglądach) i sprzedajesz w necie. Sprzedajesz skalowo dużo i potrzebujesz do tego ruchu. Kupujesz więc ten ruch i wszystko idzie ok. Miesięczny rachunek za adsy od fb to 100k zł i.... Nagle w jeden dzień fb daje ci bana. Biznes staje. Bana nie da się odblokować w tydzień i to zupełnie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach