#leagueoflegends Dobra, muriczka w------a. Mozna zaczynac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
- 0
jaką linię mainujesz
- top 22.1% (15)
- jg 22.1% (15)
- mid 8.8% (6)
- adc 13.2% (9)
- supp 25.0% (17)
- wszystko po trochu 8.8% (6)
źródło: temp_file1638800416005168984
Pobierz@MrMas: ADC w 2023 KEKW
- 1
@AnonimoweLwiatko adc teraz to najbardziej niewdzięczna pozycja według mnie, zjebiesz początek to będą cala grę ciebie zajeżdżać xD
- 0
Hejka, gra ktoś flexy? 1 nam brakuje do full składu, miła atmosferka! :D #leagueoflegends
@Cin-Cin: chętnie yebunnynoob
- 0
@Forever_zielonka: Kurcze już mamy, ale dodam na przyszlość! :)
piaty do flexa? #leagueoflegends #lol
XD ARAMy to jakieś nieporozumienie się stało. Ktokolwiek ma więcej tanków wygra i dochodzi to do tego stopnia, że ludzie budują nawet takie postaci jak Ekko czy Gwen na full tanka i po prostu wygrywają od tak bo nie ma czasu ich zbić XD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@ruda_stuleja: tak się gra aramy https://www.op.gg/summoners/euw/CH%20Hao
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@csNE trzeba było grać Alistar pod krakena op
jak mi ktoś idzie jakiegos troll suppa to biore sobie malphite ap pod bombe, jak ja mam sie pocic adc 20 minut to juz wole sie pobawic
zawsze dostaje pytanie malphite adc? wtedy pytam zed support? i gadka sie konczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze dostaje pytanie malphite adc? wtedy pytam zed support? i gadka sie konczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Spontaniczny stream!
450lp EUW Master. Road to GM + Tłumaczenie linii (perspektywa ADC).
Zapraszam!
https://www.twitch.tv/eiektronic
450lp EUW Master. Road to GM + Tłumaczenie linii (perspektywa ADC).
Zapraszam!
https://www.twitch.tv/eiektronic
Osobiście mi się podoba, dużo akcji, całkiem spoko muzyczka, animacja miejscami mierna ale ujdzie. No i przede wszystkim nie ma na siłę pchanych pigmentododatnich jak w ameryczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
#leagueoflegends

@Magowie0gniaEnjoyer: chinczyk prawiczek o--------a maniane
- 0
Czemu jak teraz pinguje kogos to pisze na czacie "do siebie"
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@areo12: bo nie można już swoich teammatow pingowac :(
- 0
@vincivinci123: J--------e riot xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Itslilianka: i na jaka role cie najczesciej swapuje? adc/mid wybieraj w selekcie xd
- 0
@vincivinci123 mam moda wybranego bo to najczęściej obsadzona linia. To daje mi adc albo supp xD o ile sup to jeszcze ujdzie bo nie trzeba farmic to na adc męcze się okropeczniw
jak grać nokturnem? Łamacz falangi jak są tanki a destrukcję jak nie ma? #leagueoflegends
- 0
@Towarzysz_Pawulon czyli który? bo tam jest kilka ascie
@Itslilianka stridebreaker a resztę sie dobiera opcjonalnie
Robię piąte podejście do odblokowanej kamery i znowu klęska, widocznie taki mój los, siedzieć w goldzie/platynie z szybkością myszki i przewijania ekranu 10% bo tak se kiedyś ustawiłem XD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
źródło: temp_file5133626340266184134
Pobierz@Towarzysz_Pawulon Graj tak jak się nauczyleś, p-----l to co mówią poradniki. Bardziej naucz się używać klawiszy f4,f5,f6
@Towarzysz_Pawulon: ja też gram na zablokowanej. Naucz się w sytuacji gdy potrzebujesz szybko odblokowywać to zablokowana nie będzie taka wazna
- 0
counter jungle
#leagueoflegends
#leagueoflegends

prosze was nie grajcie gier z tym przygłupem felixu. Mialem 8x win streak i zagralem z nim i odrazu 2x lose. A to nie jest pierwszy raz. Jesli zalezy wam na randze radze tego gumcela dac na czarno #leagueoflegends
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-02 105908
Pobierz@Itslilianka Niektórzy to nie potrafią się nie wypieprzać co cooldown widzę xD
- 0
@Mega_Smieszek XD gram agresywnie xd patrz na asysty ziomeczku. Wbijam się w 5 i umieram ale oni też xd Zresztą gram w silverze xD nie wymagaj
- 0
Cześć
Spontaniczny stream z league of legends poza standardowym rozkładem (takich będize więcej w październiku!). Zapraszam serdecznie!
400lp Bot main.
https://www.twitch.tv/eiektronic
Spontaniczny stream z league of legends poza standardowym rozkładem (takich będize więcej w październiku!). Zapraszam serdecznie!
400lp Bot main.
https://www.twitch.tv/eiektronic
konto usunięte via Wykop
- 1


















#leagueoflegends