#leagueoflegends nie ma to jak specjalnie wstać o 4 włączyć transmisje na tel aby zdobywać dropy i zapomnieć wyłączyć 30sek blokowania ekranu ;D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nammah: nie, powiedział, że ogólnie mieli 10%, a na G2 0%. Ale jak ty nawet analfabeto newsa z reddita nie potrafisz przetłumaczyć, to co się dziwić, że predykcje tak ci się nie sprawdzają. Boli klęska europki? Ma boleć
  • Odpowiedz
I jak tam fanboje europków wasze wielkie G2 zagrało? Naplułbym na was, ale nawet mi meli szkoda. NRG w 1/4 finału z dobrym rozstawieniem, a eu jutro żegna się z turniejem. Psy szczekają a karawana jedzie dalej, auu
#leagueoflegends
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to już koniec marzeń o pucharze? Ja wiem, że szanse nigdy nie były duże ale jednak po 2019 mieliśmy zasiane w głowach, że przy jakiejś sprzyjającej mecie itd. zachód jest w stanie coś osiągnąć.

W momencie w którym "najlepsza" drużyna z zachodu tak żałośnie przegrywa na NA to chyba już koniec xD Ta gra jest już chińską grą i coś tam jeszcze stara się ugryźć Korea ale reszta to już nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame:

europejskie szujostwo nie zasluguje na wygranie turnieju takiej rangi, w ogole nie wiem jak mozna sledzic na codzien lec/lcs, przeciez to sa takie beztalencia ze az oczy krwawia

jak jutro g2 opadnie to otwieram szampana
  • Odpowiedz
@Murasame: ale i tak by mieli za mało gier w porównaniu do LCK/LPL więc nawet jak byłby 3 teamy w miarę równe to wszystko i tak by zależało od jednego bo1 i potem jednego góra 2 bo5.
  • Odpowiedz
#leagueoflegends
Kolejny rok, kolejne przypomnienie, że już nigdy nie zobaczymy teamu takiego jak 2019 G2. Do końca istnienia LoLa czeka nas tylko patrzenie na genetyczną dominację Chin i Korei.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Oto moja przepowiednia. Jutro G2 w-------a i kończymy sezon. Żadnych ruchów transferowych z ich strony nie bedzie, w EU i tak nie znajda nikogo kto bedzie 100% upgradem. Kolejny etap to stagnacja, nie beda grali lepiej tylko coraz gorzej, ale na jakis final LEC pewnie starczy. Final pewnie przejebia na jakies TH, nastepnie marny wystep na worldsach i czas na kolejna przebudowe rosteru.

I wracamy do punktu wyjscia (
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry ten format nie ma co
NRG w ćwierćfinale pokonując tylko EU/NA a KT 5 spotkań na ChinyKoree
I czemu w ogóle jest rewanż KT z Dplus? W CS:GO tez był swiss i tam chyba nie było możliwości na rewanż
#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JI_Gorki: tylko w 1 rundzie nie masz opcji trafić na swój region z tego co kojarzę, potem to już hulaj dusza i zależy które woreczki ktoś mocniej zagrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz