#leagueoflegends Co sie dzieje?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Vezz
- 0

iquiet
via Wypiek- 0
@Vezz wiatr nie wieje, kij się chwieje
- 1
#leagueoflegends nie ma to jak specjalnie wstać o 4 włączyć transmisje na tel aby zdobywać dropy i zapomnieć wyłączyć 30sek blokowania ekranu ;D
źródło: NUNU I WILLAMP XD
Pobierz
źródło: temp_file7220530505103046245
Pobierz- 2
Ignar w wywiadzie z Ashley Kang powiedzial, że przed meczem z G2 mieli 10% win rate na scrimach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@nammah: nie, powiedział, że ogólnie mieli 10%, a na G2 0%. Ale jak ty nawet analfabeto newsa z reddita nie potrafisz przetłumaczyć, to co się dziwić, że predykcje tak ci się nie sprawdzają. Boli klęska europki? Ma boleć
- 0
I jak tam fanboje europków wasze wielkie G2 zagrało? Naplułbym na was, ale nawet mi meli szkoda. NRG w 1/4 finału z dobrym rozstawieniem, a eu jutro żegna się z turniejem. Psy szczekają a karawana jedzie dalej, auu
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@Wasacz1996 Nie ma czegoś takiego jak dobre rozstawienie gdy jest się drużyną z ameryczki
- 0
@Kondzio11121555: jak grali na g2 też tak szczekałeś?
siemka @nammah jakieś predykcje przed jutrzejszymi rozgrywkami, bo nie wiem jak obstawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#leagueoflegends #slabosiezestarzalo
#leagueoflegends #slabosiezestarzalo
źródło: predykcje
Pobierz- 2
Ktoś też ma taki problem że ma ping 100-120 ms tylko w lolu? Wszędzie indziej normalnie działa...
#leagueoflegends #inea
#leagueoflegends #inea
@Runalke: overpow i randombrus narzekają na inea, dziś też mieli po 120ms, brus pobrał exitlaga i spadło mu na 25ms
- 2
@StarodawnyInformatyk: Dzięki tak myślałem że to jakiś globalny problem.
- 1
G2 bez Jankosa nigdy nie wyszło z grupy na worldsach xd #leagueoflegends
@oldmuran Dzisiaj nawet Selfmade mówił, że on decyzję o w-------u go samego z VIT bardziej rozumie jak to, że G2 w------o Jankosa xD
Czy to już koniec marzeń o pucharze? Ja wiem, że szanse nigdy nie były duże ale jednak po 2019 mieliśmy zasiane w głowach, że przy jakiejś sprzyjającej mecie itd. zachód jest w stanie coś osiągnąć.
W momencie w którym "najlepsza" drużyna z zachodu tak żałośnie przegrywa na NA to chyba już koniec xD Ta gra jest już chińską grą i coś tam jeszcze stara się ugryźć Korea ale reszta to już nie
W momencie w którym "najlepsza" drużyna z zachodu tak żałośnie przegrywa na NA to chyba już koniec xD Ta gra jest już chińską grą i coś tam jeszcze stara się ugryźć Korea ale reszta to już nie
konto usunięte via Wykop
- 2
@Murasame:
europejskie szujostwo nie zasluguje na wygranie turnieju takiej rangi, w ogole nie wiem jak mozna sledzic na codzien lec/lcs, przeciez to sa takie beztalencia ze az oczy krwawia
jak jutro g2 opadnie to otwieram szampana
europejskie szujostwo nie zasluguje na wygranie turnieju takiej rangi, w ogole nie wiem jak mozna sledzic na codzien lec/lcs, przeciez to sa takie beztalencia ze az oczy krwawia
jak jutro g2 opadnie to otwieram szampana
@Murasame: ale i tak by mieli za mało gier w porównaniu do LCK/LPL więc nawet jak byłby 3 teamy w miarę równe to wszystko i tak by zależało od jednego bo1 i potem jednego góra 2 bo5.
- 2
#leagueoflegends
Kolejny rok, kolejne przypomnienie, że już nigdy nie zobaczymy teamu takiego jak 2019 G2. Do końca istnienia LoLa czeka nas tylko patrzenie na genetyczną dominację Chin i Korei.
Kolejny rok, kolejne przypomnienie, że już nigdy nie zobaczymy teamu takiego jak 2019 G2. Do końca istnienia LoLa czeka nas tylko patrzenie na genetyczną dominację Chin i Korei.
I po to wyrzucili Jajkosa, żeby wziąć "carry jng" a potem dostawać oklep grając z Belveth? xD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 3
#leagueoflegends Oto moja przepowiednia. Jutro G2 w-------a i kończymy sezon. Żadnych ruchów transferowych z ich strony nie bedzie, w EU i tak nie znajda nikogo kto bedzie 100% upgradem. Kolejny etap to stagnacja, nie beda grali lepiej tylko coraz gorzej, ale na jakis final LEC pewnie starczy. Final pewnie przejebia na jakies TH, nastepnie marny wystep na worldsach i czas na kolejna przebudowe rosteru.
I wracamy do punktu wyjscia (
I wracamy do punktu wyjscia (
@Vezz: Dodałbym, że jeszcze MikyX po drodze będzie gadał, że mogą wygrać worldsy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#leagueoflegends co najlepiej kupowac za te tokeny?
#leagueoflegends za jajkosa takiego wstydu nie było. Jak byli ruchani to już przez mistrzów świata
- 3
Dobry ten format nie ma co
NRG w ćwierćfinale pokonując tylko EU/NA a KT 5 spotkań na ChinyKoree
I czemu w ogóle jest rewanż KT z Dplus? W CS:GO tez był swiss i tam chyba nie było możliwości na rewanż
#leagueoflegends
NRG w ćwierćfinale pokonując tylko EU/NA a KT 5 spotkań na ChinyKoree
I czemu w ogóle jest rewanż KT z Dplus? W CS:GO tez był swiss i tam chyba nie było możliwości na rewanż
#leagueoflegends
#leagueoflegends hans fleszyk i ereczka na drugą gierkę jak zwykle 5Head
















