Co ona opowiada to ja już nie ogarniam:

Premier zaznaczyła, że "dzięki determinacji z obu stron możemy oznajmić ponad 47 tysiącom górników z Kompanii Węglowej, że ten czas niespokojny się skończył i będą mogli już spokojnie oglądać skoki narciarskie".


Rozumiem, że marzeniem górników było spokojnie oglądać skoki narciarski i o to protesty? :D
#heheszki #gornictwo #premier #kopacz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuwunio94: Premier Kopacz w oświadczeniu po Wiadomościach w TVP1 przekonywała obywateli że "wyciszenie" kopalń jest jedynym dobrym rozwiązaniem, które pozwoli uratować inne kopalnie oraz obiecywała że żaden człowiek nie straci pracy.
  • Odpowiedz