Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 9
- 3
- 3
@omar_is_coming: @I_try_to_talk_to_you: czyli jednym zdaniem mała kłótnia w rodzinie
- 6
TAA, bronisz tych przedsiębiorców że ho ho
#kopacz
#kopacz
- 2
- 4
http://www.wykop.pl/link/2361292/#comment-25928392
Ale ze mnie śmieszek poza kontrolo #hehe #kopacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ze mnie śmieszek poza kontrolo #hehe #kopacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 360
- 173
@anonimowy_kot:
Od początku świata, od dziejów zarania
d--a służyła wyłącznie do srania.
Lecz przyszedł Jaruzel, zmienił wolę pana,
przyszył dupie uszy i stworzył Urbana.
Od początku świata, od dziejów zarania
d--a służyła wyłącznie do srania.
Lecz przyszedł Jaruzel, zmienił wolę pana,
przyszył dupie uszy i stworzył Urbana.
- 179
@anonimowy_kot: Uszaty mimo że komuch jest śmieszkiem poza kontrolą i najlepszym trollem w mediach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nieocenzurowany88: Dawaj wodę, premier chce się pić...
69
Siedziba krwiodawstwa za 30 mln zł. Tylko po co?

Takiej siedziby, jak wybudowane kosztem 30 mln zł Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Raciborzu, nie ma żadne inne centrum w Polsce. Tak ogromnych długów także. Co można załatwić przez znajomości.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Co ona opowiada to ja już nie ogarniam:
Rozumiem, że marzeniem górników było spokojnie oglądać skoki narciarski i o to protesty? :D
#heheszki #gornictwo #premier #kopacz
Premier zaznaczyła, że "dzięki determinacji z obu stron możemy oznajmić ponad 47 tysiącom górników z Kompanii Węglowej, że ten czas niespokojny się skończył i będą mogli już spokojnie oglądać skoki narciarskie".
Rozumiem, że marzeniem górników było spokojnie oglądać skoki narciarski i o to protesty? :D
#heheszki #gornictwo #premier #kopacz
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
- 0
@wuwunio94: Premier Kopacz w oświadczeniu po Wiadomościach w TVP1 przekonywała obywateli że "wyciszenie" kopalń jest jedynym dobrym rozwiązaniem, które pozwoli uratować inne kopalnie oraz obiecywała że żaden człowiek nie straci pracy.
- 2
Zapewnić stabilną przyszłość w kraju .... - premier Kopacz
Ja p..le dajmy im 1200 zł i niech zyją tak przez rok albo i całą kadencje.
#oredzie #kopacz #oswiadczenie
Ja p..le dajmy im 1200 zł i niech zyją tak przez rok albo i całą kadencje.
#oredzie #kopacz #oswiadczenie
- 15
@normanos: Ja w swojej okolicy kilka jego "dzieł" mam i nawet te rysunki z bitwy z jakąś babką.























źródło: comment_AUiA5MqqQg1OU2x2LqMXhdHe9eqlT8vx.jpg
Pobierz