Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 50
- 4
@Fruitcake_Gary: miało miejsce i to nie raz, i to nie wstyd jest
- 5
@Alexalex1: nie, tam w tyle jest osoba która nie zna ojca biologicznego swojego bękarta, a moja matka zna ojca bardzo dobrze
Gdzie szybciej wykończą?
- SOR 7.8% (10)
- SORFRAY 92.2% (118)
#kononowicz #patostreamy 800k sypukcji, wilmy po 100-500k wyświetleń. Zapowiada się czarny czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki będzie odzew?
Straszenie sądami? strzelanie fochów jak na midasa? Stękanie jak na sdr?
Sytuacja napięta
Ciekawe jaki będzie odzew?
Straszenie sądami? strzelanie fochów jak na midasa? Stękanie jak na sdr?
Sytuacja napięta
@SpecyficznyZapachSzkolnej: pozgłaszałby kanały okołoszkolne ale już wszystkie pokasował świr
@SpecyficznyZapachSzkolnej: streszczenie działalności jutubowej przed sondem . Wyższy poziom 2025 XD
#kononowicz i co neurolog powiedział o jego mózgu?
@grand_khavatari: że można bez trepanacji czaszki operować
źródło: ec37da38664782db1ea44cb859a6919311b7347e3e95c1d05af128047e1467b2
Pobierz@grand_khavatari że jest rewelacyjnie
- 56
Krzysiu to ostatni dzwonek, żebyś zdradził nam swój tajny plan na to, jak Polska może stać się bogatsza od Korei Północnej
#kononowicz
#kononowicz

@lechulechu: bogata i śmierdząca
#kononowicz
Jaki łun nieboscyk, jak łun zywy
Jaki łun nieboscyk, jak łun zywy
#kononowicz JA W----------M KONSERWYYY ????
@grand_khavatari: KURRRRWA TWOJA MAĆ, INACZEJ NIMOGE POWIEZIEĆ!
@grand_khavatari za to pil farbe

- 11
Ksiek jak był w szpitalu wpierw trafił na SOR?FAYnie z jego zdrowiem nie było…
#kononowicz
#kononowicz
#kononowicz #patostreamy
Czekista Cziki wydaje oświadczenie.
Jaki jest powód dziejszej niezwykłej, agresywnej aktywności na tagu pewnego "dziennikarza" (zwanego dalej WZ - Wadowickia Kremówa) z dwóch kont? Prozaiczny, zaczyna się palić pod tyłeczkiem.
1.
Czekista Cziki wydaje oświadczenie.
Jaki jest powód dziejszej niezwykłej, agresywnej aktywności na tagu pewnego "dziennikarza" (zwanego dalej WZ - Wadowickia Kremówa) z dwóch kont? Prozaiczny, zaczyna się palić pod tyłeczkiem.
1.
- 2
@Panicz888: XD Znam, kojarzę. Lafi Tafi nie dorównuje WZ ilością napier... postów, ale rekompensuje to "giętkością intelektualną" i "elastycznością narracyjną". To czołowy akrobata tagu, specjalista od fikołków intelektualnych. Piszesz tu, że rzadko bywasz, więc tak najbardziej ogólnie. Gdy pod koniec lata Grajewiak godził się i gniewał z Pawełkiem, twz. "Gambity Bilizyńsko - Iławksie", Lafi Tafi był tym, co tu istne epopeje pisał, tlumacząc zdezorientowanym amebiątkom z tagu, że to wszystko
@CzikaKiri: Tak, zabawny to był okres. Rzecznicy prasowi Grajewiaka, ale także Barneya mieli co robić.
- 141
#kononowicz schludnie czysto poprostu domek drewniany a nie melina. rok 2007. #patostreamy
źródło: Zrzut ekranu 2025-01-03 183118
Pobierz@gagarin_kosmonauta: bo mamusia sprzątała, to czyściutko, potem laluś się wprowadził, to na początku też sprzątał, potem już mu się odechciało XD
domek utrzymany w porządku i czystości, stolec trzymany pod kontrolą
@armin-van-kutonger: braciszek na krótkiej smyczy, a renta i emeryturka w jednym portfeliku żeby się nie zgubili ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 67
#kononowicz
to już nawet nie można sie spytać o zakup odpowiedniego modelu so-fry-era? niezle standardy moderacji xD #patostreamy
to już nawet nie można sie spytać o zakup odpowiedniego modelu so-fry-era? niezle standardy moderacji xD #patostreamy
źródło: image
Pobierz#kononowicz knur w latach starodawniejszych drwił z Breżniewa, że robił za laleczkę a sam się w Breżniewa zamienił ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kamil28071987 niedługo zamieni się w Lenina
#kryptogeje #kononowicz
Jarek na emigracji, polo przyw/arski, podróże wojownika, baza Travel - ci wszyscy podróżnicy są kryptogejami.
Jarek na emigracji, polo przyw/arski, podróże wojownika, baza Travel - ci wszyscy podróżnicy są kryptogejami.
#patostreamy #kononowicz #mexicano
W szpitalu Krzysiek sam chodzi do toalety czy robi w pieluchomajty jak to było na szkolnej?
Mexicano mieszka z partnerem?
W szpitalu Krzysiek sam chodzi do toalety czy robi w pieluchomajty jak to było na szkolnej?
Mexicano mieszka z partnerem?
@ciec-aniol_A4: jemu powinni założyć stomie to wtedy kwestia pampersów zostają by rozwiązana ale jest jeden problem przy tym zabiegu dvpa jest zaszyta to eko nie miałby jak podejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciec-aniol_A4: Chodzi z respiratorem pod pachą.
#kononowicz #kryptogeje #patostreamy #barney #mexicano
Krzysiek jak się nie wybudzi ze śpiączki to już nigdy nie wyjdzie z szafy. Zostaną po nim tylko wspomnienia, że był kryptogejem razem z Mexicano i Jarkiem na emigracji.
Krzysiek jak się nie wybudzi ze śpiączki to już nigdy nie wyjdzie z szafy. Zostaną po nim tylko wspomnienia, że był kryptogejem razem z Mexicano i Jarkiem na emigracji.
@ciec-aniol_A4: jak krztof juz sie wybudzil, wszystko z nim okej, umysl ostry jak zyleta. On tylko udaje, bo jak sie bestia z gor dowie, ze kononowicz juz ogarnia, to zara przyleci pies z torba listow do czytania i bedzie szczekal przy lozku: "ale pomagamy ci krzysiu? No powiedz, ze ci pomagamy!".
A tak se lezy, pelen chill, wakacje, nic nie robi, ciszs, spokoj, zrec dadza, pampersa wymienia, lepiej jak w
A tak se lezy, pelen chill, wakacje, nic nie robi, ciszs, spokoj, zrec dadza, pampersa wymienia, lepiej jak w
#kononowicz #mexicano
Jeżeli Mexicano odwiedza regularnie swoją mamę w Białymstoku to również może odzwiedzic Krzyśka w szpitalu.
Jeżeli Mexicano odwiedza regularnie swoją mamę w Białymstoku to również może odzwiedzic Krzyśka w szpitalu.
@ciec-aniol_A4: jurala to sie boi wlasnego cienia. On nigdzie nie pojdzie, gdzie jest chociaz cien szansy, ze moze na kogos wpasc. Przypominam, jak na lotnisku, czy tam dworcu, wysyraszyl sie jakichs chlopczykow 15letnich, do tego stopnia, ze poszedl inna droga. Caly jarus, ale on byl na kolanach w lesie juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciec-aniol_A4:O to deko saper już nie na Upalnej, czyżby Okrągła przygarnęła?
Czy czika i kiri grozi moderacji magikiem jeśli nie dodadzą nam pod wpisem #patostreamy?
- Tak 94.5% (69)
- tak 5.5% (4)
@bezpravkano207: czyli moderacja może odzyskać trochę honoru i pozwolić by czika zrobił breloczek
@bezpravkano207: Ta moderacja to już od dawna "śmiech na sali"
Słuchają się jakiegoś chorego na łeb świra do tego uzależnionego od benzo itp. Z nim to jest jak z zielonym ma żółte papiery to nie można go ruszać. Moderacjo jeśli jakiś chory łeb Wam grozi magikiem to go zgłoście i niech go zamykają w Rybniku czy innej Choroszczy a nie robicie z tagu wielkie G, że nie możemy sobie pogadać
Słuchają się jakiegoś chorego na łeb świra do tego uzależnionego od benzo itp. Z nim to jest jak z zielonym ma żółte papiery to nie można go ruszać. Moderacjo jeśli jakiś chory łeb Wam grozi magikiem to go zgłoście i niech go zamykają w Rybniku czy innej Choroszczy a nie robicie z tagu wielkie G, że nie możemy sobie pogadać



















#patostreamy to nowak
Właściwie przedłużający się stan wegetacji to nawet gorsza opcja, bo pokazuje jak wzglednie zdrowego człowieka można doprowadzić do stanu bycia warzywem dla wyświetleń
@SpecyficznyZapachSzkolnej: takie same jak dryblas po smierci majora