Pytanko. Czy w KDE Plasma 5 da się wyłączyć Baloo nie tracąc możliwości wyszukiwania plików?
Z indeksowania więcej szkody niż pożytku. Mając dyski współdzielone z Windowsem indekser nie widzi zmian wprowadzonych w czasie, gdy Linux był wyłączony. Dyski wymienne wymagają indeksowania, inaczej w ogóle nic nie znajdzie. Gdy wyłączę funkcję Desktop Search w ustawieniach systemu, wyszukiwanie plików przestaje działać całkowicie.
Da się to wyłączyć, przywracając klasyczne wyszukiwanie, jakie miał Dolphin w KDE4?
Z indeksowania więcej szkody niż pożytku. Mając dyski współdzielone z Windowsem indekser nie widzi zmian wprowadzonych w czasie, gdy Linux był wyłączony. Dyski wymienne wymagają indeksowania, inaczej w ogóle nic nie znajdzie. Gdy wyłączę funkcję Desktop Search w ustawieniach systemu, wyszukiwanie plików przestaje działać całkowicie.
Da się to wyłączyć, przywracając klasyczne wyszukiwanie, jakie miał Dolphin w KDE4?














Ponadto
źródło: comment_rUgVRaa9o657IoVkoi8xzXXdadF1uBVg.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora