To w #kadlub w domu tego psychola została sama matka? Bo jej w domu nie było czy coś.
Czyli miała rodzinę sobie, a teraz zastanawia mnie co taki człowiek robi ze sobą, sama teraz mieszka w tym domu?
Czyli miała rodzinę sobie, a teraz zastanawia mnie co taki człowiek robi ze sobą, sama teraz mieszka w tym domu?

























https://youtu.be/uIeQxoIUpQA?is=o5ss18ok9BTPqn3B
#kadlub