JWST


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Niech zgadnę, pewno ma redundancję na każdym poziomie możliwym. Jakbyś wysłał ryzena w kosmos to by się zachowywał jak Kwaśniewski na konferencji pod koniec kariery.
Ponadto PowerPC potrafią mieć z 8x większą wydajność niż x86 przy takim samym taktowaniu.
  • Odpowiedz
Jakbyś wysłał ryzena w kosmos to by się zachowywał jak Kwaśniewski na konferencji pod koniec kariery.


@Scallar: gdyby wysłać ryzena w kosmos, to średnia temperatura wszechświata zaczęłaby się znowu podnosić ;)
  • Odpowiedz
Skończyłem moje pierwsze dorosłe #lego !
21321 Międzynarodowa Stacja Kosmiczna #iss z #wykopaka od @snuffkin ()
Około 2h na składanie, raz musiałem się cofnąć przez nieuwagę, ogólnie to super fajnie się konstruowało i na nowo zapłonęła we mnie miłość do budowania z klocków. Ogółem wyszło z tego niezłe bydlę, rozpiętość 50cm i musiałem pomyśleć jak to ładnie wyeksponować.

Jak stacja kosmiczna
m_silvus - Skończyłem moje pierwsze dorosłe #lego !
21321 Międzynarodowa Stacja Kosm...

źródło: comment_1642175967pKlFE0mt0WzoUzC3WgmoP1.gif

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach