Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Nowa Supra wkrótce będzie dostępna z 6-biegowym manualem

Podobno nic nie daje tyle radości co zmiana biegów w sportowym samochodzie, dlatego nowa Supra ma oferować wybór przekładni
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Takie cudeńko kupił właśnie znajomy. Przedstawiam, Nissan Cima ♥️ więcej zdjęć w komentarzach.
#carboners #jdmboners #motoryzacja #nightdrive #lublin
#carboners #jdmboners #motoryzacja #nightdrive #lublin
źródło: comment_1595245068tZCIp1K6VccJJsH9iksWUD.jpg
Pobierz- 13
źródło: comment_15952451194nf01LNNWrUGmbcYldQYuZ.jpg
Pobierz- 29
@DejPlusika: Może jednak kupię sobie Soarera i razem z tym ziomkiem będziemy sprowadzać części, żeby płacić za jedną przesyłkę XD
źródło: comment_15952470993lXOP8gw7WyUGJ4raPK33T.jpg
Pobierz3
Nissan 400Z może być wspomagany silnikiem elektrycznym

Kolejny, długo wyczekiwany Nissan z legendarnej rodziny Z, poza nowoczesną adaptacją stylu retro, przyniesie ze sobą również elektryfikację ukł. napędowego
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
- 5
- 7
- 10
- 2
@insomniashitposting: ło panie, jak ja mam słabość do takich kanciaków
- 23
- 1
@WebDevIsMyPassion: NSX
Kompletny przegląd polskich JDM'ów (i nie tylko) już w najnowszym raporcie!
Pisałem go przez ostatnie 2 dni... jest w nim kilka ciekawostek w dobrych cenach, więc tym bardziej bardzo serdecznie zapraszam - https://www.zdzis.com/moto/raport-nr-427/
(trzeba się logować, więc jeśli nie znasz zDzsiowych raportów i jesteś uczulony na wszelaką "rejestrację" to nie klikaj! szkoda twoich i moich nerwów)
#zdzismoto #samochody #motoryzacja #carboners #jdmboners #
Pisałem go przez ostatnie 2 dni... jest w nim kilka ciekawostek w dobrych cenach, więc tym bardziej bardzo serdecznie zapraszam - https://www.zdzis.com/moto/raport-nr-427/
(trzeba się logować, więc jeśli nie znasz zDzsiowych raportów i jesteś uczulony na wszelaką "rejestrację" to nie klikaj! szkoda twoich i moich nerwów)
#zdzismoto #samochody #motoryzacja #carboners #jdmboners #
źródło: comment_15938563660E9DbXCUhMKYpjtetpkMxZ.jpg
Pobierz- 656
@jaykobix: ehh gdyby kierownice robili po ludzkiej stronie
- 177
@jaykobix: U mnie w mieście jezdzi jeden gościu właśnie ostatnim Skylinem R-34 w kolorze bayside blue. Najpiękniejszy samochód na świecie.
źródło: comment_15936872617NbgQME6qqkdMtOMuQLPqh.jpg
Pobierz- 9
- 6
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@noctem_corvus: To jest R33
źródło: comment_1593215140BAxLVnuoQwbJzvS4TA5xG3.jpg
Pobierz- 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 3

Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10















Są jakies wielkie roznice pomiedzy liftami i wersjami z usa? (brak szpery, gorsze hamulce)
#nissan #jdmboners #samochody