Pytanko. Oglądałem kiedyś film (lub serial?) w TV i nie mogę go zidentyfikować.

Leciało to tak. Na początku naukowcy wykryli obiekt poruszający się z prędkością 0,5 c na kursie kolizyjnym z Ziemią. Następnie okazało się, że to jednak nie walnie w Ziemię, bo Księżyc uratuje. Potem przylecieli kosmici i wysłali jakieś niezrozumiałe wiadomości. Potem amerykańce posłały atomówkę w ich stronę. Potem kosmici się obrazili i przymierzali się do kontrataku. Potem naukowcy odszyfrowali
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Osobnik: Ogólnie trzeba lubić takie rzeczy. Serial ma dwie odsłony - z lat 90-00 (7 sezonów) oraz z lat 60-tych (2 albo 3 sezony). Więc nie jest już najświeższy. Każdy odcinek o czymś innym (czasami trafiają się podwójne albo nawiązujące do poprzednich odcinków a nawet do oryginalnej serii). Często są takie zwroty akcji na końcu jak w tym wypadku. Ja mam sentyment do serialu bo z 10 lat temu to
  • Odpowiedz
Pytanko. Oglądałem kiedyś film (lub serial?) w TV i nie mogę go zidentyfikować.

Leciało to tak. Na początku naukowcy wykryli obiekt poruszający się z prędkością 0,5 c na kursie kolizyjnym z Ziemią. Następnie okazało się, że to jednak nie walnie w Ziemię, bo Księżyc uratuje. Potem przylecieli kosmici i wysłali jakieś niezrozumiałe wiadomości. Potem amerykańce posłały atomówkę w ich stronę. Potem kosmici się obrazili i przymierzali się do kontrataku. Potem naukowcy odszyfrowali
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzy ktoś taki film katastroficzny o dwójce żołnierzy/agentów, którzy jako jedyni zostali na Ziemi żeby zabijać rebeliantów. Wykonywali zadania jakiejś agencji, która miała kilkanaście wielkich maszyn nad oceanami, ale tak naprawdę okazało się, że sterowała tym wszystkim maszyna, która była w kosmosie. Generalnie mój opis brzmi trochę p-------e, ale fabuła była nawet nawet :D

#film #jakitofilm #zgadujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie o tytuł filmu.

Mircy pomocy może będziecie pamiętali tytuł filmu.

Film oglądałem w okolicach 92-96 roku leciał albo na Polonii 1 albo na VHS ;).

Jedyna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś link do filmu w którym jest widok z pierwszej osoby, gość chodzi po firmie i się wita, na koniec na drodze staje mu pacjent bez rąk, ten kombinuje jak się przywitać po czym przegrywa.

#jakitofilm #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki może ktoś pamięta ten film. To była jedna z lepszych scen akcji. Jajkaś ekipa siedziała sobie w domku, nagle słychać strzał, wszyscy zajmują pozycję i się zaczyna. Gość chcę wybić pistoletem szybę ale sobie łamie lufę. Była akcja jak do srodka wpada granat, gość się rzuca a wszyscy dookoła giną. Było jakiś rok temu na JoeMonster.

Sorki, pisze na telefonie.

#jakitofilm #youtube #joemonster
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#film #jakitofilm #szukamfilmu

Znajomy napisał do mnie z zapytaniem czy wiem może jaki to film:

"Jakaś grupa ludzi uganiała się za wielką kasą. Historia była opowiadana przez narratora/narratorkę. Każdy z każdym niby trzymał a co chwilę kosztem "po trupach" starali się przechytrzyć nawzajem i dobrać do kasy. I teraz dwie sceny które zostały mi w pamięci. Pierwsza to kiedy paru z nich chyba ginie w windzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam urywku pewnego filmu o wyścigach koni. Pamiętam tylko, że była tam scena która go wyróżniała z filmów o wyścigach koni: Koń który grał główną rolę chyba wygrał podczas jakiegoś wyścigu i kiedy przekroczył metę to pojawiło się zdjęcie czarno-białe i flash.

Szukałem w Seabiscuicie i Secretariacie ale mogłem coś przegapić. Głównie chodzi mi o muzykę z tej sceny. Dlatego jeśli ktoś ją kojarzy to proszę o tytuł filmu i czas wystąpienia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waldo: takich filmów juz sie nie robi. Lata 80 to był szczyt, totalny szczyt jesli chodzi o filmy przygodowe, komedie i filmy dla młodzieży. Od poczatku lat 90 zaczął sie zjazd w dół,a obecnie nie ma ani jednego filmu ktory miałby choć szansę zbliżyć sie do tamtego poziomu. No ale coż sie dziwić Ameryka dziś to tez juz nie ten kraj, co w latach 80 ..;/
  • Odpowiedz
Hej Mireczki, opisze wam pewien film a wy jesli rozpoznacie tytuł to powiedzcie mi prosze, całkowicie wypadł mi z głowy #film #jakitofilm

Mianowicie: Żołnierz w ramach odpoczynku (wolne chyba po misji) jedzie w góry pojeździć na rowerze. Wszedł do piwiarni i tam dwóch myśliwych zaczepiło jedną dziewczynę. On stanął w jej obronie. Potem on i ta dziewczyna pojechali do lasu na rowery. Opowiedziała mu historię o tym że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach