Dobra, tagu nie znalazłem więc ogólnie opiszę co pamiętam z filmu i może komuś uda się zidentyfikować. Dużo nie pamiętam bo oglądałem za dzieciaka ale tak mi się przypomniało.
Akcja chyba w starożytnym Egipcie czy coś takiego, była królowa czy tam faraonka, nieśmiertelna od x czasu bo weszła w jakiś ogień. Chyba się zakochała i chciała faceta zrobić nieśmiertelnym, on bał się w ten ogień wejść a ona weszła razem z nim,
#jakitofilm Jak sie nazywał francuski film, gdzie kilku młodych zbierało kasę na chorego? W filmie dużo parkoura było.Po dachach skakali - tyle pamiętam
Są 2 planety blisko siebie. Jak się wejdzie na jakąś tam górkę, to można przejść na drugą planetę. Jest para zakochanych i mieszkają na osobnych planetach.
@qps666: też nad tym myślałem kiedyś, żeby były dwie planety, które dzielą ze sobą atmosferę w jednym miejscu, tj. żeby można było przelecieć zwykłym samolotem z planety na planetę, lecąc w górę. :D