@dratwa90: współczesne laserowe żyroskopy są tak precyzyjne że balistyk na dystansie 1000-3000km schodzi z kursu ok 30-90 metrów więc taka rakieta nie potrzebuje żadnej komunikacji z chińskim czy rosyjskim odpowiednikiem GPS.
  • Odpowiedz
@NotourMATT: masz mapkę zasięgu pocisków izraelskich dla porównania.
Pytam z ciekawoscibomkiedys msz (?)izraela czy inny wysoko postawiony w czasie gdy to mówił stwierdził, że mają na tyle bomb nuklearnych, że wyślą na stolicę każdego kraju, który im nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: Oby to była prawda i Iran rzeczywiście pójdzie na dłuższy konflikt i złapie USA za nogi gdyby chciało się już wycofać z własnej spec operacji( ͡º ͜ʖ͡º). Bez tego, USA znowu za rok czy dwa sobie zbombarduje Iran i tak w kółko.

Iran wie, że nie trzeba negocjacji tylko kilkadziesiąt trumien z flagą usa


@matthewonthego: ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@pepeuszko: Bez różnicy jak hamas dalej się dobrze trzyma. To co stracili w 2024/5 to odrobili i znowu mają tyle samo członków co wcześniej. To tylko pokazuje z jak ciężkim przeciwnikiem walczą.
  • Odpowiedz
Amerykańskie służby wywiadowcze donoszą, że Chiny mogą przygotowywać się do udzielenia Iranowi pomocy finansowej, dostaw części zamiennych i komponentów do pocisków, choć Pekin zachowuje ostrożność ze względu na obawy dotyczące dostaw energii i stabilności w cieśninie Ormuz


@gerwazy-oko: Nie no, uczciwie by było, gdyby Chiny wspomogły Iran tak, jak USA wspomogło Ukrainę podczas rosyjskiej spec operacji. ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko problemem jest właśnie cieśnina Ormuz....
  • Odpowiedz
Szczególnie fajne dla tych "Ukrain" i ludzi tam mieszkających.


@KokainowyStforek: Dokładnie, ale jak już jakieś państwo zbrodnicze rozpoczyna agresje, to warto by koszty dla niego były jak największe bo bez tego zrobi to ponownie i ponownie. Dlatego fajnie że Rosja ponosi gigantyczne koszty na Ukrainie i fajnie by było gdyby USA też ponosiło gigantyczne koszty w związku z Iranem. Bo teraz, kolejny raz USA sobie wybrało słabe, praktycznie że bezbronne
  • Odpowiedz
@gerwazy-oko: Jego słaba psychika, już wysłała maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma to jak zacząć sobie wojnę bez pomysłu na jej zakończenie xD.
  • Odpowiedz
@msea940: widzowie Atora to niestety w dużej mierze osoby z chorobami psychicznymi jak schizofrenicy i różnej maści p----y. Czego się spodziewasz po widzach kanalu który żeruje na paranoi, strachu i urojeniach?
  • Odpowiedz
@adam-kminek: bo Selina jest napchana propaganda cheetosa po gardło i nie potrafi czytać? Wiadomo bylo ze iran to nie afganistan ani ukraina, tylko funkcjonujące potężne panstwo z własnymi technologiami i niesamowicie odpornym aparatem państwowym. To co zrobil trump to szaleństwo.
  • Odpowiedz