hej, #pytanie dla użytkowników #apple #ipad
w ipad 4 zbił mi się wyświetlacz (o dziwo szybka i digitizer ok) i brzydko pogięła obudowa aluminiowa.
Zamiast wyświetlacza za stówkę i obudowy za pare dyszek kupiłem drugiego ipada za 150zł ze zbitym digitizerem żeby zrobić frankensteina. teraz widzę że średni deal bo sprawne technicznie z zablokowanym ios chodzą po 100zł ale mniejsza z tym :D.
ten co mi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@C_H_M_I_E_L_U: dużo jest na yt jakiegoś lutowanka, podrzucisz o co dokładnie chodzi?
swoją drogą to parę lat temu wydawało mi się że ten ipad śmiga jak mały samolocik a teraz jest ociężały jak smartfony z przed 10 lat. ciekawe czy pamięć mnie oszukuje czy faktycznie zwolnił. wymieniłem baterię żeby nie było że to przez niedostatki mocy...
  • Odpowiedz

iPad to

  • Zajebiste urządzenie, bardzo mi się przydaje 59.1% (110)
  • Sprzęt ok lecz nie warty zakupu 14.0% (26)
  • Nieprzydatny gadżet, tablety to już nie te czasy 20.4% (38)
  • Nie mam zdania 6.5% (12)

Oddanych głosów: 186

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajfonse: ja na tym podstawowym iPadzie rysuję w Procreate, robię selekcję i obróbkę zdjęć w Lightroomie, piszę teksty i oglądam YT. Poza tym korzystam czasami z niego jako zewnętrznego monitora z MacBookiem. To bardzo dobry sprzęt, nic w tej kategorii cenowej do niego nie podchodzi. Następny mój iPad będzie pewnie Air lub Pro, ale tylko ze względu na USB-C i większy ekran.
  • Odpowiedz
Hej Miraski i Miraski, tu Chomiczek od Zenge, Scalaka i innych gier logicznych.

Potrzebuję Waszej pomocy przy testowaniu nowej gry logicznej - MAZAICA.

Załączam trailer :)

Byłbym
omx - Hej Miraski i Miraski, tu Chomiczek od Zenge, Scalaka i innych gier logicznych....
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#apple sprawdza klientów, którzy wzięli produkt (w tym przypadku #ipad) ze zniżką studencką czy kontrole to rzadkość? Mógłbym pewnie wziąć na kogoś znajomego, ale nie wiem czy jest sens się w to bawić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką klawiaturę polecacie do iPada 10,2 cala 9 generacji?
Sprzęt będzie służył głównie do robienia notatek. A może lepiej odpuścić klawiaturę i kupić rysik?

#apple #ipad #studia #ios
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa:
Ja bardziej ze względu na to, że często rozmawiam przez słuchawki a wszelkie podsy i budsy nie są w stanie wyłapać mojej mowy bo są na uszach (no i są mniejsze), podczas gdy te na kablu mają mikrofon przy ustach lub szyi i nawet jak jestem w bardzo (bardzo) głośnych miejscach to ludzie mnie słyszą. Przetestowane przy pracujących kilku sprężarkach wytwarzających parę dobrych megawatów mocy chłodniczej.
Tutaj mały przykład
  • Odpowiedz
Hej,
Macie pomysł jak zlokalizować Apple Watcha?

Geneza, gdzieś w obrębie domu zapodział się AW3. Zanim się zorientowałem bateria już padła aby wywołać dźwięk lokalizacyjny.

Opcja znajdź, w mojej ocenie działa fake-owo. Zegarek lokalizuje się tam gdzie ja przebywam. Ostatnim czasie miejsce zamieszkania, gdy przemieszczam się autem. Co ciekawe również na wakacjach ponad 2 tys km dalej również pokazywało mi ze jest ze mną.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Oto historia z szkoły podstawowej gdzie chodzi dzieciak koleżanki z pracy.
Szkoła zażyczyła sobie by rodzicie kupili dzieciom iPada odpowiedni model by można było zainstalować jakiś tak podręcznik czy też ćwiczenia. Przez dwa lata kiedy ten przedmiot będzie uczony iPad jest zablokowany do czynności innych niż szkolne. Po instalacji oprogramowania iPad padł czy też się kompletnie zblokował jak się domyslam aplikacja nadzorująca urządzenie wymyślona przez szkołę coś namieszała.

#niemcy #
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bsl: Co to za chora polityka, że blokuje się prywatny sprzęt. Rozumiem jakby szkoła zapewniała te iPady, ale kupowanie nietaniego sprzętu żeby szkoła go zablokowała to jakaś patologia.
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj, co? Rodzice kupują iPada, którego blokuje potem szkoła do czynności innych niż szkolne? I wszyscy się na to po prostu zgodzili? Przecież to szkoła powinna zapewnić takie urządzenia jeżeli maja one być zablokowane.
  • Odpowiedz
Zakupiłem Ipada Air z M1 Gen 5.
Przymierzam się do alternatywy jeżeli chodzi o klawiaturę do niego.

Jest jakaś sensowna do niej, prócz tej od Apple ?
Zerkałem Logitech K380, ktoś ma i może polecić?

#apple #ipad (dla zasięgu #macbook #iphone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś kupował ostatnio iPada Air 5th z M1 na apple.com?
Pokazuje dosyć długie czasy dostawy i zastanawiam się czy są realne, czy wysyłają to o wiele szybciej?

#apple #ipad #zakupy #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Faley: jestem studentem i na apple.com mam taniej i jeszcze kartę podarunkową na 400zł, więc jestem w stanie dokupić Pencil za 150zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba, że iSpot też ma tą promocję z kartami podarunkowymi ale w to wątpię
  • Odpowiedz
Hej ogladalem ostatnio na ipadzie mecz i w trakcie meczu obraz zostal tak jakby przyspieszony, myslalem ze to wina telewizji ale wlaczylem twitcha i tam tez byl obraz przyspieszony, co moglo sie stac? Przyspieszony tak jakby byl dwa razy szybciej odtwarzany.
#ipad
#apple
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach