hej, #pytanie dla użytkowników #apple #ipad
w ipad 4 zbił mi się wyświetlacz (o dziwo szybka i digitizer ok) i brzydko pogięła obudowa aluminiowa.
Zamiast wyświetlacza za stówkę i obudowy za pare dyszek kupiłem drugiego ipada za 150zł ze zbitym digitizerem żeby zrobić frankensteina. teraz widzę że średni deal bo sprawne technicznie z zablokowanym ios chodzą po 100zł ale mniejsza z tym :D.
ten co mi
w ipad 4 zbił mi się wyświetlacz (o dziwo szybka i digitizer ok) i brzydko pogięła obudowa aluminiowa.
Zamiast wyświetlacza za stówkę i obudowy za pare dyszek kupiłem drugiego ipada za 150zł ze zbitym digitizerem żeby zrobić frankensteina. teraz widzę że średni deal bo sprawne technicznie z zablokowanym ios chodzą po 100zł ale mniejsza z tym :D.
ten co mi





























iPadOS również dostał 15.7
#macos #ipad #apple #macbook
źródło: comment_16630057960etDCIEhtbaPjMVjQMRhoj.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu