Wpis z mikrobloga

hej, #pytanie dla użytkowników #apple #ipad
w ipad 4 zbił mi się wyświetlacz (o dziwo szybka i digitizer ok) i brzydko pogięła obudowa aluminiowa.
Zamiast wyświetlacza za stówkę i obudowy za pare dyszek kupiłem drugiego ipada za 150zł ze zbitym digitizerem żeby zrobić frankensteina. teraz widzę że średni deal bo sprawne technicznie z zablokowanym ios chodzą po 100zł ale mniejsza z tym :D.
ten co mi przyszedł pomyślałem może że też wskrzeszę ale tu moje pytanie: włącza się, można korzystać, ale nie można się wylogować z konta icloud bo sprzedający nie ma hasła (pisał na olx). Nie można więc resetu do fabryki zrobić - pyta o hasło.
Czy to jest do ogarnięcia czy to równoznaczne z zablokowaniem i olać?
To wersja 32GB LTE więc myślę że ma w sobie trochę fajnych części (modem, gniazdo, głośniki itp). Ktoś takie truchło bez ekranu i szybki kupi za powiedzmy 70zł?
  • 6
@C_H_M_I_E_L_U: dużo jest na yt jakiegoś lutowanka, podrzucisz o co dokładnie chodzi?
swoją drogą to parę lat temu wydawało mi się że ten ipad śmiga jak mały samolocik a teraz jest ociężały jak smartfony z przed 10 lat. ciekawe czy pamięć mnie oszukuje czy faktycznie zwolnił. wymieniłem baterię żeby nie było że to przez niedostatki mocy...