GG i gratuluję kibicom #inter - wygrała lepsza drużyna.
Pierwszy od 10 lat sezon Juve bez żadnego trofeum. Dziękuję pan Allegri.
#mecz #juventus #coppaitalia
Pierwszy od 10 lat sezon Juve bez żadnego trofeum. Dziękuję pan Allegri.
#mecz #juventus #coppaitalia













![uncle_freddie - Juventus 0 - [1] Inter - Nicolò Barella 6'
#golgif #mecz #coppaital...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1652296380RLqIiMWR0Mql8vtpGIGqLJ,w400.jpg)










![uncle_freddie - Udinese 0 - [2] Inter - Lautaro Martinez z karnego, 38'
#golgif #mec...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1651423450KoCRtLh8DJlWddBKfL44Fk,w400.jpg)

![uncle_freddie - Udinese 0 - [1] Inter - Ivan Perisic 12'
#golgif #mecz #seriea #inte...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1651421785Qha46l96w7FFw2pTT8rJ0X,w400.jpg)




Z największą ilością przebiegniętych kilometrów w lidze
Praktycznie bez kontuzji od kilku sezonów
Maszyna
W wolnych chwilach pije browary i pali szlugi
Pan piłkarz Brozovic
źródło: comment_1652311846FcXHo1QqkbN8EAcMWfhu9p.jpg
Pobierz