@pdpacek czyli wrzucasz coś co się kupy nie trzyma, potem mówisz "a no bo to była gruba wycinanka" :) oj Panie Modelarz :) lepiez strasznie żeby pasowało :)
  • Odpowiedz
  • 1
@czuczer chłop pokazuje model z okładką z wydrukowanym rokiem wydania 2016. Prawdziwy rok wydania to 2022 ale na okładce wydrukowali 2016 bo przez parę lat nic nie wydawali i mieliby dziurę w numeracji.

Małego Modelarza wydaje Liga Obrony Kraju - ci sami od nauki jazdy i przechowywania starych dziadów na wojskowej emeryturze.
  • Odpowiedz
  • 0
Czasami kupuje kebaba i tam maja takie ceny kebab sredni kurczak 23 zl, ten sam rozmiar ale wolowina tez za 23 zl.
I zawsze jak bralem z miesem mieszanym to spoko cena 23 zl a teraz za to mieso jest mieszane jest doplata 2 zl. #januszebiznesu ?
#pracbaza #kebab #jedzenie #inflacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xolan: No pomyśl, ile kosztuje na przykład udziec czy polędwica wołowa a ile mięso z uda kurczaka czy pierś z kurczaka? A w tym miejscu w którym byłeś cena za jedno i drugie jest taka sama XD
  • Odpowiedz
Kiedy janusz wrzuca pieniądze na lokatę, to kwestia biologiczna, naturalna, ot lokata jak lokata, janusz jak janusz. Kiedy wykopkowy ynwestor wrzuca pieniądze na lokatę to metafizyka, to dramat, to spotkanie z Najwyższym #pdk

#nieruchomosci #kredyhipoteczny #oszczedzanie #inwestycje #pieniadze #gielda #inflacja #heheszki
p.....u - Kiedy janusz wrzuca pieniądze na lokatę, to kwestia biologiczna, naturalna,...

źródło: comment_16734394066RqNb13cc5Gm7SQBVu1rUz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DiMaria: przeciętny w bogatym kraju, Niemcy zarabiają sporo więcej, a masę rzeczy mają taniej, po co mi żyć w biednym kraju? jeśli chodzi o dupczenie to jako taki Anglik mogę czasem wpaść do Polski coś zamoczyć
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: no nie wiem z czego sie tak smiejesz, wykup sobie adradar.pl i zobacz jaki jest trend w kazdym miescie. Podpowiem jest blizej do tego co pisze expander. Analizowanie samych tabelek to teoria. Sa lokalizacje ktore nie tanieja a nawet rosna. Ale nie kazdy musi miec mieszkanie z widokiem na Park Szczesliwicki czy w Marinie Mokotow.
Wy to widze na tym tagu w skrajnosci skrajnosc. Jak jednemu napisze ze nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaprosiliśmy wczoraj szwagra z rodziną na domową pizzę. Po drodze z roboty zrobiłem szybkie zakupy w Biedronce- 4 butelki Złotego Bażanta, bułki, 2 paczki chipsów, mozarella x 3, jakieś drobne przekąski. Przy kasie kopara mi opadła- 80 zł za całość. Za same browary 20 zł, za 1 opakowanie Wiejskich Ziemniaczków 9 zł. Ja p------ę.

#biedronka #inflacja #zakupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DenNarcoSmurfen co Ty pieprzysz o produktach premium? Gouda biedronkowej marki Światowid to już przeszło 30 zł za kg, a mozarella chyba jest po 32. Gdzie gouda jeszcze niecaly rok temu kosztowała 15 zł
  • Odpowiedz
#inflacja #pisflacja

apeluję, aby słowo "inflacja" zamiennie stosować z "PISflacja", społeczeństwo nadal tłumaczy zbrodnię na tle gospodarczym wojnami, unio europejską i wszystkim innym tylko nie nieudolnymi rządzącymi tego kraju
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WesolyLudwiczek Inflację oblicza się w walutach krajowych czyli w Polsce mamy wzrost cen rok do roku o 16,6% w złotych, a w Czechach o 16,2% w koronach, które się umocniły do złotego. Czyli dla Polaka w ciągu roku Czechy podrożały nie tylko o 16,2%, ale jeszcze dodatkowo o wzrost kursu korony czeskiej (5,5% rok do roku) co łącznie daje wzrost cen w Czechach w przeliczeniu na złote o 22,6% (1,162 x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fan_Morawieckiego: nie rozumiesz tego wykresu. To nie jest wykres drożyzny dla nas i sąsiadów tylko odczuwanych przez nas cen jak wyjedziemy. Ale zauważyłeś jak fan pis zaklamuje rzeczywistość, i jeżeli dane nie zgadzają się z linią partii to tym gorzej dla danych?
  • Odpowiedz