Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10

@mxj1337: Jedyny, którego propsuje z Chillwagonu.
- 26
Nie słucham za bardzo rapu, a już na pewno polskiego, ale do tej epki mam szczególny sentyment, no jest zajebista po prostu. I to nawiązanie do Afro Kolektywu, oj słuchało się kiedyś, kiedyś to było. Tak sobie sobie przypomniałem przez ten cały #hot16challenge2 #rap

- 3
Warszawski, nie wiem czy był, ale mało wyświetleń, więc pewnie nie #hot16challenge2
Moim zdaniem mocno niedoceniony raper.
Moim zdaniem mocno niedoceniony raper.

@Illidank: Szkoda, że nie nominował drugiej połówki Proformy, czyli HCP.
- 0
konto usunięte via iOS
- 47
#hot16challenge2 #neuropa #polskirap #rap #muzyka
PROSZĘ PAŃSTWA CZY TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NAPRAWDĘ? XD
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH XD
PROSZĘ PAŃSTWA CZY TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NAPRAWDĘ? XD
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH XD
źródło: comment_1588964319bhEYcd2JN8cbPWobv3PtQw.jpg
Pobierz- 185
@Bordomir: po pierwsze, to nie jest "jakiś boomer" tylko polski prawnik i nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, działacz na rzecz praw człowieka, w latach 2010–2015 wiceprezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, od 2015 rzecznik praw obywatelskich.
Po drugie, po pisowskich czystkach jest ostatnią kompetentną osobą która utrzymuje jakiekolwiek państwowe stanowisko.
Po trzecie, Ciebei, jako obywatela tego kraju powinno obchodzić to, co robi dla nad Pan Adam Bodnar.
Trochę szacunku człowieku.
Po drugie, po pisowskich czystkach jest ostatnią kompetentną osobą która utrzymuje jakiekolwiek państwowe stanowisko.
Po trzecie, Ciebei, jako obywatela tego kraju powinno obchodzić to, co robi dla nad Pan Adam Bodnar.
Trochę szacunku człowieku.
- 46
@Bordomir:
Mizerny to jest twój poziom intelektualny wspierany tym tępym symetryzmem.
Mizerny to jest twój poziom intelektualny wspierany tym tępym symetryzmem.
Powiem wam ze ogolnie pomimo tak gigantycznych zasiegow to slaby wybik zbiorki. Ledwo milion pękł. Przykladowo wirtualna puszka wośp ile zebrala? 30 czy 60milionow? Nawet pomimo, ze polowa spoleczenstwa pisiorskiego to olała bo wośp #hot16challenge2
@negroni: gigantycznych zasięgów? Przecież ta akcja krąży głównie wokół młodych ludzi, starsi takich rzeczy nawet nie klikają. Ba, mało osób spoza środowiska się tym interesuje. Najwyżej obejrzą filmik osoby pokroju Brzozowskiego i na tym koniec. Nie ma co porównywać do hajpu jaki ma WOŚP
- 7
@Mirkujacy: to trochę tak jakby się dziwić, że Korwin wszędzie w Internecie, a wynik tylko 4,76 xD
- 2
Wszyscy cieszyli się, że w karcie na czasie nie ma żadnych youtuberów a zaraz pojawi się tam Friz XD
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 0
@xxTymczasoweKontoxx: ciekawe kiedy Patec Wariatec wypuści swoje bo też był nominowany
@daot: pierwszy chyba był nominowany mini majk
konto usunięte via iOS
- 68
#hot16challenge2 #friz #polskirap #rap #muzyka
FRIZ KOCHAM CIĘ
K---A XD TEDE I PALUCH DOSTANĄ CHYBA JAKIEGOŚ ATAKU JAK NAJLEPSZY WYNIK WYKRĘCI YOUTUBER XD
A MIMO ZE NIE MA WSPÓLNEGO Z RAPEM NIC TO FAJNIE MU POSZLO I SZANUJE BO TEZ DUŻO DOBREGO ZROBIŁ
FRIZ KOCHAM CIĘ
K---A XD TEDE I PALUCH DOSTANĄ CHYBA JAKIEGOŚ ATAKU JAK NAJLEPSZY WYNIK WYKRĘCI YOUTUBER XD
A MIMO ZE NIE MA WSPÓLNEGO Z RAPEM NIC TO FAJNIE MU POSZLO I SZANUJE BO TEZ DUŻO DOBREGO ZROBIŁ

@JAI2L9LAD: No Paluch da jakieś wersy w niebo, a Szpaku pociśnie Friza, a potem, że hehe "moge z nim gibonka zajarać, nic do niego nie mam hehe" BiuroOchronyŁaków XD
@JAI2L9LAD nie wiem czy bardziej przeraża mnie 500 tysięcy wyświetleń w godzinę czy prawie 4 miliony subów. Gdzie ja żyję ¯_(ツ)_/¯
- 0
@Kundzio1500: Szkoda

@BotRekrutacyjny: Jak ja sie nim jaram. Uwielbiam rozkminiac jego wersy, a czasem jak już ogarnę jakiś wers po dłuższym czasie to musze przejść sie po pokoju XD. Najgorzej jak to się w pociągu działo
@BotRekrutacyjny: Ja czekam na TA'WILL 2. Mam nadzieję, że w tym życiu doczekam
#hot16challenge2 friza, ponad 200 k w 15 minut xd #friz
Co by o nim nie mówić, to ma skilla większego niż większość raperów. Szanuje
#polskirap #rap #hot16challenge2
#polskirap #rap #hot16challenge2


@rodzinnabutelka: Logan nie Jake, i imo szanse że nagra są duże, a jak on nagra to zaraz całe Stany będą opanowane tym xD
Komentarz usunięty przez autora
- 2

- 0
@Zamaloczasunalogin: dostał nominację?
- 0
@sphinxxx: tak
46/50 numerów na karcie na czasie to #hot16challenge2 xd
można by rzec, że rak opuścił kartę na czasie na jakiś czas
tak btw, już tego nie śledzę tak dokładnie. Odpowiedział ktoś już z zagranicy?
#polskiyoutube #youtube
można by rzec, że rak opuścił kartę na czasie na jakiś czas
tak btw, już tego nie śledzę tak dokładnie. Odpowiedział ktoś już z zagranicy?
#polskiyoutube #youtube
@nikolaj92: nie będą mieli tyle wyswietlen mam nadzieje
@Anty_Chryst: Odpowiedział PLK z Francji. Widziałem też chłopaków z 102boyz z Niemiec. Ale to ciężko nazwać zagranicą, bo to dobre ziomki Polskich raperów. PLK nikogo nie nominował, a pół Facebooka spuszczało się, że dojdzie to do 1 ligi francuskiej sceny.
- 0
@lajanowski: o jezu, TAK.
- 1
Harm Franklin #hot16challenge2

- 2
Onar i O$ka
#hot16challenge2
#hot16challenge2

Czy ktoś nominował Jokę albo Daba?
#hot16challenge2
#hot16challenge2



























#hot16challenge