Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: dodaj jeszcze ze zaraz po powrocie jego nutę zmiotła grupa youtuberow z czyms napisanym i nagranym na kolanie w 24h xD Najlepszy powrot ever
  • Odpowiedz
Korona...
aaaaaa!!
I wirus,
Korona wirus to jedyne,
Koronawirus to jedyne co widzę,
Koronawirus to jedyne co słyszę,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Koronawirus to jedyne czym żyje" - czyli bardzo ciekawa aranżacja w wykonaniu Pyty pe el, kawałka hip-hopowego Paktofoniki: "Plus i minus", w nowym odcinku z niedzielnej Manify. Link jest do bieżącego momentu, jakby coś. :) Powiem szczerze, że hardo śmiechłem, gdy to dzisiaj usłyszałem po raz pierwszy xD

#heheszki #pytapl #jaok #paktofonika #2019ncov #koronawirus #hiphop #magik
b.....u - "Koronawirus to jedyne czym żyje" - czyli bardzo ciekawa aranżacja w wykona...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach