Mirusie kupiłem głośnik bluetooth i jest problem. Przerywa mi muzykę co kilkanaście kilkadziesiąt sekund( ͡° ʖ̯ ͡°). Wczoraj jak go testowałem cały dzień to nic takiego nie było, a dzisiaj zaczęły się pojawiać co jakiś czas takie pół sekundowe przecięcia. Czy ktoś z was jest mi w stanie w jakiś sposób doradzić? #muzyka #glosnik #hifi #audio
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam #sluchawki nauszne, bezprzewodowe. Nie siedze w temacie, nie wiem jakie firmy/modele sa na topie. Polecicie cos? Budzet: max ~400pln #pytanie #hifi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem laikiem jeśli chodzi o #audio więc chcę zadać głupie pytanie ( )

2.0, 2.1, 5.1, 7.1, 12635762534.1 - wszystko spoko, ale w ilu ścieżkach są nagrywane zazwyczaj hi-resowe albumy? (myślałem o wzmacniaczu zintegrowanych 2.1 + odtwarzaczu sieciowym i wykupieniu jakiegoś tidala, czy czegoś w tym guście, żeby mieć dostęp do bezstratnych formatów)

#hifi #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirasy, chcę podłączyć TV i konsolę (wyjścia optic) do wieży (wejścia cinch). Czy dla nie-audiofila będzie jakakolwiek różnica pomiędzy dwoma niżej wymienionymi konwerterami?

http://allegro.pl/konwerter-przetwornik-dac-fiio-d03k-d3-cinch-spdif-i6701756570.html
http://allegro.pl/konwerter-optyczny-toslink-coaxial-na-2x-cinch-rca-i6735337835.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=270839

#muzyka #audio #hifi #fiio
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej Mireczki, zastanawiam się nad zmianą swoich starych słuchawek, trochę zanika mi dźwięk. Polecicie jakieś dobre do 200 zł, Najlepiej wygodne, bo dużo odsłuchuję na kompie.
#sluchawki #elektronika #hifi #audio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NikczemnyJudasz: tak. nowy kabel jest tak dobry, że mało stratnie indukuje zakłócenia i akurat dobrze zbiera harmoniczne ładowarki. Oczywiście efekt znika gdy włączysz komputer, bo całość jest ekranowana galwanicznie.
trzy wyjścia:
1. stary kabel
2. przenieś ładowarkę do innego gniazdka
3. naucz się oszczędzać prąd i wyłączaj wzmacniacz
  • Odpowiedz
Mireczki, myślę nad zakupem mini wieży do salonu (17m2) do 3000zł i w oko wpadły mi 2 urządzenia:
1) https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/wieza-yamaha-pianocraft-mcr-n670-czarny-czarny
2) https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/system-muzyczny-denon-ceol-n9-bialy

Znajdzie się ktoś kto korzysta z jednego z nich lub stał przed podobnym wyborem żeby jakoś doradzić?

#muzyka #audio #pytaniedoeksperta #hifi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KorWojci: zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno amplitunera i kolumn osobno, koniecznie. Yamaha przegrywa tym, że wciska obligatoryjnie strasznie słabe kolumny. W tym wypadku ceol n9 + jakieś kolumny, zapraszam na PW to dobiorę coś odpowiedniego.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirasy.
Dojrzałem do tego, że w domu brak muzyki i chciałbym coś z usb, dab+ i chyba fajnie by było jak by miało spotify.
Cały dzień dziś szukałem i przeglądałem i w wyniku selekcji pozostał produkt:
http://allegro.pl/pioneer-x-hm36d-czarny-wi-fi-spotify-dab-usb-bt-i6581388962.html?fromVariant=6581373537
ale też wpadła mi w oko oferta: http://allegro.pl/sieciowy-denon-rcd-n8-jak-nowy-i6671003532.html i do tego bym dokupił http://allegro.pl/zestaw-glosnikow-denon-sc-m39-wisnia-wyprzedaz-i6659171750.html
Co o tym myślicie? A może czegoś ciekawgo nie zauważyłem. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
#hifi #denon
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam

Chciałby dokupić do projektora głośnik. Budżet 1000 PLN

Obecnie posiadam :
projektor: Optoma HD 141x
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElCidX: Spisuje sie bardzo dobrze do ogladania zfilmów FullHD, oglądałem też na nim mecze z telewizji naziemnej na TVP HD i niestety wygląd to słabo nie wiem czy to wina TVP czy dekodera. Podeśle jakieś zdjęcia w tygodniu.

@AudioPlaza_pl głośniki chcę kupić głównie pod projektor. Wynika że soundbar odpada bo znalazłem w necie określenie że lepiej wypada stereo w tej samej cenie. Co sądzisz o tym: http://allegro.pl/taga-harmony-hta-500b-heco-victa-prime-202-espre-i6619186070.html Czy te
  • Odpowiedz
@Glupi_login: Nie patrz na zestawy tego typu, one zawsze są złożone na zasadzie czegoś ciekawego + coś, czego nie da się sprzedać inaczej, wypchać w inny sposób. W tym wypadku jest to wzmacniacz - swoją drogą radzę trzymać się z dala od jakiejkolwiek elektroniki tej marki.

Kolumny - szafka lub podstawka. Nie dasz rady kupić nic nowego, co będzie godne polecenia - nie zmieścimy się w tym budżecie. Dlatego radziłbym
  • Odpowiedz