Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73: ta gra to wyciskasz kasy, jak ja czytam na reddit, ze ludzie wydaja po ok 300ojro na 1 dodatek to mnie śmieszy. Jak ktos gra chociaz 2 lata f2p to moze sobie zrobic kilka tier 1 deckow nie wydajac kasy, gorzej maja Ci ,co chca wskoczyc (nowi gracze) od razu na wyższy lvl do hs'a wtedy trzeba wydac sporo na paczki niestety, np teraz jakby totalnie nowy gracz chciał ladderować:
@dante60-3: Ja kiedyś byłem taki "naiwny". Grałem raz na ruski rok na kompie jak jeszcze dobrego telefonu nie miałem, od ~pół roku sobie częściej pogrywam, mam 1,5 deku z t1/t2 nie wydając ani grosza, ale jak patrzę, że za "preorder" trzeba zabulić 200 zł, za co mógłbym mieć jedną całą grę AAA+pizze z colą na wieczór grania, to #!$%@?ę.
@NoKappaSoldier73: Wow w tym momencie jest całkowicie za darmo dla tych
@marv0oo: Ja to jednak wolę zapłacić za wowa niż grać kilka godzin tylko po to żeby farmić golda.

@kirk85: Jak każda tego typu gra. Problem też jest taki że u nas to 200 zł. Jakby było do wydania 60zł to już nie bolało by to tak bardzo.
@NoKappaSoldier73: HS może być darmowy ale dla takich jak ja - zaczęłam grać tuż (tydzień/dwa) przed wyjściem GT, gram sobie od tego czasu - raz częściej raz rzadziej - ale bez parcia na zejście poniżej 15 rank...Generalnie nie kupiłam paczek. Co inne, gdybym miała parcie na bycie wysoko albo co więcej była świeżynką, to tak jak mówi @kirk85: musiałabym wydać miliony monet. także, dziękuję Panie HS, że pana wcześnie poznałam
@dante60-3: Takie są już karcianki :) W każdej jest masa kart które po prostu są i tyle żeby były.

Na prawdę nie ma co przesadzać jestem z tych co grają kilka gierek na tydzień a i tak na t1 decki mnie stać dzięki temu że jest pył.
@PLPL: "Gram od Old Godsow. Mam po 9 najlepszych deckow ze standardu i wilda a kupiłem tylko preorder wiedzmiego lasu. Bez kupienia tego preorderu moja sytuacja co do posiadanych deckow nie zmieniłaby się"

chyba dopiero teraz, czyli po 2 latach gridnowania, jak zaczynasz grac f2p to nawet po pol roku nie bedziesz miec 9 najlepszych talii ze standardu... chyba, że mowimy o budżetowych.
@NoKappaSoldier73 To w jakiej kategorii chcialbys HSa umiescic? Nie jest to P2P bo mozesz sobie grac taliami stworzonymi przez Blizzarda nawet xD. To oczywiscie glupie, ale tak po prostu jest. P2W tez nie bo gracz ktory laduje w cos pieniadze nie dostaje niczego czego nie moglby sobie gracz wygrindowac. Sa tacy ludzie jak ja, mysle bardzo maly odsetek, ktorzy nie wydali zlotowki, zarabiaja sobie nawet na tej grze i maja wiekszosc/wszystkie grywalne
@NoKappaSoldier73: nie da się ukryć, gram od bety, wydałem na tą grę w okolicach 2k, czy żałuje? raczej nie, rozrywka jak każda inna, ale uważam, że ceny niestety dla nas Polaków o wiele za wysokie, można grać za darmo ale nie ma się co czarować, że osiągniemy tak szybko dobre wyniki jak osoba, która pomaga sobie pieniędzmi
@NoKappaSoldier73: dlatego jestem za MtG:Arena ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak będzie jak juz wyjdzie z bety, ale póki co paczek i darmowych talii jest tyle i z takimi kartami, ze w ciagu 2 tygodni grania od 0 byłem w stanie złożyć deck T1
@NoKappaSoldier73:

Ludzie wydają ten hajs dobrowolnie, żeby gra była P2W musiałbyś koniecznie wydać pieniądze żeby cokolwiek ugrać, co nie jest prawdą, bo z basic kartami które masz od początku gry jesteś w stanie dojść do legendy, co niejednokrotnie udowadniali streamerzy. Co ci przeszkadza, że ktoś wydaje hajs, skoro nie daje to żadnej przewagi?