dzie najlepiej kupić jakiś dostęp? Na olx pełno firm zeby sciagać dodatkowa apke itd a chcialem miec normalne konto i aktywowac na TV. Coś na 14 dni najlepiej

#hbogo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech. Czuję pustkę po The Crown, nic mnie nie wciąga, nawet Gambit ( ͡° ʖ̯ ͡°) mirki dajcie jakieś propozycje, co obejrzeć w zastępstwie? Najlepiej też coś historycznego #hbogo #netflix #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rok temu bralem neta z multimedi, oferowali na 12 miesiecy hbogo za darmo, 10 miesiecy minelo i juz za 11 dostalem 40zl wiecej do zaplaty. Wie ktos jak z tego zrezygnowac? Myslalem ze po tym okresie 12 miesiecy samo sie anuluje i bedzie po sprawie(tak mowil typek w punkcie gdy bralem umowe)
Patrzylem na stronie, ebok itp, patrzylem na tv czy calym hbo i nigdzie nic nie ma
A jak ktos mi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Grzybol1551 no podpisałeś umowę na 2 lata z czego 12 miesięcy za darmo. Jak rozwiążesz umowę przedwcześnie, to będziesz musiał jeszcze wyrównać za te darmowe miesiące. Przeczytaj dokładnie co w umowie podpisałeś, a co mówił konsultant to wszystko potraktuj jako łgarstwo. Wszystko powiedzą bylebyś podpisał umowę
  • Odpowiedz
@NiszczycielDuszyczek: Ludzi sie nie zmieni, watpie aby to byla wina skad sa czy z orange czy z play czy multimedi. Ale niektore firmy maja inne zasady i wrecz maja stworzone je aby oszukiwac.

Dla mojego dobra okazalo sie ze to ich wina i wszystko zalatwilem, sprawdzili ze mialem miec na 12 miesiecy i zwroca mi kase za ten rechunek ktory teraz zaplacilem. Ale zobaczymy jak to bedzie, wazne to ze
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: jak sie kłóciłem z była to oglądałem ten serial, potem sie rozstaliśmy, serial dalej ogladalem. Ten soundtrack urywał mi leb. Teraz jak go słucham kręci sie lezka w oku. Nie ze względu na była, która byla p------a tylko ze względu na piekny utwór. To byl sztos! Utopie obejrzę dzieki
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#hbogo #mrocznematerie #hisdarkmaterials Kurcze oglądając opening tego serialu czuje taką jakaś nostalgie jakby miał oglądać #got
Sam serial miał potencjał, ale nie urywa jaj. Najgorsza jest ta moda aktoreczka, nienawidzę jej za sam wyraz twarzy zawsze taki jakby robiła kupę... #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wczoraj wieczorem córki poszły spać. Postanowiliśmy z żoną włączyć sobie #netflix lub #hbogo. Nie ma tam już nic ciekawego, przynajmniej wg nas. Nie chcemy się pchać w seriale, które mają masę sezonów. Zawsze lubiliśmy obejrzeć filmy z Liamem Nessonem. Nie lubimy też głupich, polskich komedii. Może macie coś do polecenia?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żona nie lubi horrorów dlatego dzisiaj włączam jej Obecność na Netflix. Chyba, że macie pomysł na coś bardziej trzymającego w napięciu? Dostępnego na Netflix lub HBO. Ale nie musi być mięsa...musi być napięcie.

#netflix #hbogo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krabowski: z serialo to obejrzałem ostatnio ku jezioru. Skurczybyk trzyma cały czas w napięciu aż serducho bolało, cały sezon połknąłem w dwa dni. (W sumie na drugi dzień to mi tylko jeden odcinek został)
  • Odpowiedz
#hbogo #seriale #thewire
Właśnie skończyłem ostatni sezon The Wire, mistrzostwo świata. Netflix powinien się uczyć jak stworzyć postać homoseksualisty na przykładzie jednego z bohaterów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LordMrok: Postacie homo od dawna pojawiały się w serialach, tylko jest różnica jak postać po prostu jest i do tego nieźle napisana, a jak jest wciśnięta tam na siłę tylko po to, żeby była.
  • Odpowiedz