Wpis z mikrobloga

Rok temu bralem neta z multimedi, oferowali na 12 miesiecy hbogo za darmo, 10 miesiecy minelo i juz za 11 dostalem 40zl wiecej do zaplaty. Wie ktos jak z tego zrezygnowac? Myslalem ze po tym okresie 12 miesiecy samo sie anuluje i bedzie po sprawie(tak mowil typek w punkcie gdy bralem umowe)
Patrzylem na stronie, ebok itp, patrzylem na tv czy calym hbo i nigdzie nic nie ma
A jak ktos mi powie ze podpisywalem umowe na 2 lata z hbo ale 12 miesiecy bylo za free to chyba sie zabije..., Praktycznie wcale tego nie uzywalem i wzialem bo sami dawali...
#hbo #hbogo #multimedia #vectra
  • 7
@Grzybol1551 no podpisałeś umowę na 2 lata z czego 12 miesięcy za darmo. Jak rozwiążesz umowę przedwcześnie, to będziesz musiał jeszcze wyrównać za te darmowe miesiące. Przeczytaj dokładnie co w umowie podpisałeś, a co mówił konsultant to wszystko potraktuj jako łgarstwo. Wszystko powiedzą bylebyś podpisał umowę
@Krol_Dzielni: No ale to niby jakis pakiet z black friday byl... I dokladnie pytalem sie czy to napewno sie anuluje to mowili ze tak.
Taki netflix czy cos mozna wziac i kiedy sie chce anulowac. HBO tez tak niby ma ale nie wiem jak to dziala w polaczeniu z umowa multimedi.

Bylem 4 lata w Orange i dokladnie takie przekrety robili przez ktore zrezygnowalem. Wychodzi na to ze tutaj jest to
@NiszczycielDuszyczek: Ludzi sie nie zmieni, watpie aby to byla wina skad sa czy z orange czy z play czy multimedi. Ale niektore firmy maja inne zasady i wrecz maja stworzone je aby oszukiwac.

Dla mojego dobra okazalo sie ze to ich wina i wszystko zalatwilem, sprawdzili ze mialem miec na 12 miesiecy i zwroca mi kase za ten rechunek ktory teraz zaplacilem. Ale zobaczymy jak to bedzie, wazne to ze mam