Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Mircy, można zacząć grę w GTA Online, bez ryzyka, że trafię na spoilery z trybu fabularnego, którego jeszcze nie skończyłem? #gtav #kiciochpyta
Witam takie pytanie do posiasaczy #gtav na #pc : jak obecnie wyglada jakosc gry sieciowej, czy macie jakies problemy z serwerami czy wszystko ok? #kiciochpyta #gry
- 1
@pzlpzlpzl: ok
@pzlpzlpzl: powiem ci prawdę, czyli: jakieś 2-3 tygodnie temu był ogromny problem z wbiciem do gry, wyskakiwały błędy o chmurze rockstar, trzeba było wbijać przez singla -> wybierz postać lub kasować save i wklejać go z powrotem.
Ale teraz działa elegancko.
Cziterstwo jest problemem, jeden cziter da hajs, drugi będzie r----------ć co chwilę wszystkich i bez pasywki nie pograsz.
Ale teraz działa elegancko.
Cziterstwo jest problemem, jeden cziter da hajs, drugi będzie r----------ć co chwilę wszystkich i bez pasywki nie pograsz.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
kabel od pada i taśma filmowa: RPG jest nudne

O narracji w RPG i dlaczego może się nie podobać.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
- 10
@Arbiter_Elegantiae: gta takie prawdziwe
- 0
@Reality:
Michael gra w terro;p
Michael gra w terro;p
- 2
@lupaczkokosow: Aa, to nie widzę podobieństwa. ;_;
- 8
@Paplo: Kupiłeś już przenośną wyrzutnię fajerwerków? :D
- 2
- 11
Czy da się kupić GTA:V na PC za mniej niż około 140 zł z tych sklepów kluczowych? Da się wtedy grę na Steama wrzucić?
#gtav
#gtav
czy ktoś prócz mnie też ma problemy z GTA5? Nie moge się zalogować. Chce jakiś klucz? #gtav
@Jelen_Maurycy: miałem tak kiedyś, że chciało kod z pudełka (a jak się wpisywało to błąd), samo przeszło po dniu/dwóch
- 0
@orzelek12: ok, dzięki. Ja już tak mam właśnie od 2-3 dni. Napisałem do supportu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
10
Intro GTA: San Andreas w świetny sposób odtworzone w GTA V

Niektóre #gimbynieznajo. Ktoś postanowił przenieść intro San Andreas do GTA V. Całość wyszła wyśmienicie. Zresztą sami zobaczcie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Jest ktoś chętny do pomocy w napadzie na Humanie Labs w #gtav na #ps3 ?
#nocnazmiana #pytanie #grajzwykopem
#nocnazmiana #pytanie #grajzwykopem
























Serwer prowadzę od grudnia 2014r i raczej prędko nie mam zamiaru z niego rezygnować.
W skrócie co oferuje serwer:
- RadioBot na poczekalni
- Rangi w zależności od czasu spędzonego online -