Działa Wam normalnie R* Social Club? Przed uruchomieniem gry normalnie się loguje, ale chwilę po odpaleniu #gtav pojawia się komunikat o tym, że zalogowałem się offline. To problem lokalny po mojej stronie czy coś im padło?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #gtaonline
Chętny ktoś na jakieś hejsty? bo strasznie dużo s--------n móżgowych teraz i jeszcze długo dobiera, chętnie bym pograł z jakąś stała grupa, póki co mic mi padł, więc nie za bardzo pogadam, ale i tak wystarczy, że będę słuchał.
pisać nicki.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero teraz zauważyłem, że myszka Logitech G9X zmienia w #gtav barwę profilu na niebieską, zieloną lub pomarańczową w zależności od tego czy gramy Michaelem, Franklinem czy Trevorem. Wiem, że nie jest to nie wiadomo jaki ficzer, ale jednak ciekawy biorąc pod uwagę, że niczego takiego nie konfigurowałem.

#gry #slowpoke #logitech
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzeba 2 graczy do głownego napadu na szybko. TS - zjemcidzieci.tk
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam gtaV od wczoraj i drażnią mnie trochę spadki FPS, w tym teście w grze mam stałe 60, grając też mam stałe 57-60 nieważne co się dzieje i nagle po jakimś czasie gry zaczyna spadać i wahać się 30-60, czasem nawet spadnie na sekundę do 12 :) jakieś rady jak na poniższej konfiguracji poprawić jakoś gry? Ustawienia raczej okolice średnie, ale jest tam dużo opcji może jest jakiś kluczowy element do zmniejszenia,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach