Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 1
- 2
Zacząłem przygodę z #gtav jak odpiąć ten cholerny hak? zacholowałem autko opuszczam hak a auto ciągle przyczepione. #kiciochpyta
@jabolsy: Przytrzymaj E.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dawid-rams: darude - sandstorm
konto usunięte via Android
- 2
@dawid-rams: prawilna piosenka z Gta, hall&oates - adult education
- 2
- 0
@Artiii: Dokładnie ;(
- 0
@Artiii: No właśnie poważanie się zastanawiam nad zakupem. Mam jednak problem, bo trochę się boję, że to będzie kasa wywalona w błoto. Uwielbiam Sapkowskiego i Sagę dosłownie pochłonąłem, ale pierwszy Wiedźmin mnie znudził, do drugiego nawet nie podszedłem. W ogóle jedyny RPG jakiego przeszedłem, to New Vegas. Reszta mnie znudziła.
- 1
Murki i murkówny, może ktoś poratować i wrzucić najnowszego patcha na jakiś serwer? Bo od rana cały dzień pobieram i mnie k-----a biere. Przez ten czas pobrałem może 10 mega, co chwilę zrywa połączenie i uj, od nowa "pobiera". Tak wiem, mam wyjść z piwnicy i wiyncyj internetów we wiadrach przynieść. Zapomniałem dodać, że to wersja z RGSC.
#gtav
#gtav
- 13
@sorek: Przeżył !!!!
- 7
- 1
Kurdę, Mirki. #pomocy
Kupiłem niedawno kierownicę Thrustmaster Ferrari 458 Italia dedykowana pod PC i chciałem tak grać w #gtav, ALE nie mogę wpaść na to, by działała kierownica i pad od xboxa jednocześnie. Działa albo jedno, albo drugie... Jak to sparować, bo jeździć kierownicą i potem jak wysiądę to łazić klawiaturą jest strasznie niewygodne. Bo musisz wisieć na tej kierownicy, żeby biegać WSAD'em... Ktoś rozwikłał problem?
#
Kupiłem niedawno kierownicę Thrustmaster Ferrari 458 Italia dedykowana pod PC i chciałem tak grać w #gtav, ALE nie mogę wpaść na to, by działała kierownica i pad od xboxa jednocześnie. Działa albo jedno, albo drugie... Jak to sparować, bo jeździć kierownicą i potem jak wysiądę to łazić klawiaturą jest strasznie niewygodne. Bo musisz wisieć na tej kierownicy, żeby biegać WSAD'em... Ktoś rozwikłał problem?
#
źródło: comment_JqZ3ywNcW1uH3kBSFLPCusvzWZSOPZNq.jpg
PobierzOstatnio jest jakiś wzmożony wysyp debili wychodzących z gry podczas napadu czy po prostu mam pecha?
#gtav
#gtav
- 0
@stackoverflow: raczej wcześniej miałeś szczęście a nie teraz pecha
- 14
@snoopdogg_tg: co trzeba było zrobić?
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@fractiioN: o dzięki :)
- 1
Zainstalowałem sobie wczoraj kilka modów, a tu jeb patch i gra nie chce się teraz uruchomić,
trzeba czekać na nowszą wersję ScriptHooka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gtav
trzeba czekać na nowszą wersję ScriptHooka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gtav
konto usunięte via Android
- 0
@WooDDs: Mieli zablokować mody w patchu ;)
#gtav #gta5
Hej Miraski. Jako ze Wiedźmin ukończony czas wziąć się za GTAV. I tu mam pytanie. Czy jak kupię wersję pudełkową w zwykłym sklepie (media markt, jakiś hipermarket) to czy w pudełku oprócz płyt będzie kod umożliwiający ściągnięcie gry bezpośrednio z serwerów social club? Pytam bo wiem że zdarzały się przypadki zbłędowanych płyt i wtedy sciągniecie gry załatwiałoby ewentualny problem z uszkodzoną płytą. Chodzi oczywiście o PC.
Hej Miraski. Jako ze Wiedźmin ukończony czas wziąć się za GTAV. I tu mam pytanie. Czy jak kupię wersję pudełkową w zwykłym sklepie (media markt, jakiś hipermarket) to czy w pudełku oprócz płyt będzie kod umożliwiający ściągnięcie gry bezpośrednio z serwerów social club? Pytam bo wiem że zdarzały się przypadki zbłędowanych płyt i wtedy sciągniecie gry załatwiałoby ewentualny problem z uszkodzoną płytą. Chodzi oczywiście o PC.
- 2
Jakiś update dzisiaj jest? Cały czas pokazuje "55GB/55GB, Pozostało mniej niż 1min" a ściąga się już ponad godzinę.
#gtav
#gtav
@mr03: jeszcze tylko się ściągnie i idę spać
- 2
@niegrzecznybobas: uruchomiło mi się ale nic nowego nie ma
GTAV ma chyba najlepszą optymalizację wśród gier multiplatformowych od lat. Na moim tymczasowym komputerze z 8 letnim procesorem Xeon X5460 (podkręcony z 3,16 do 3,8Ghz) i 2 letniej karcie graficznej z 1GB pamięci - AMD HD7790 gra działa z prawie wszystkimi opcjami ustawionymi na "b.wysoki"/"włączone" na poziomie 25 FPS (rozdzielczość 1680x1050). Tylko jakość trawy jest na średnim poziomie, wygładzanie ustawione na 2x i cienie w wysokiej rozdzielczości są wyłączone :D Dodam, że
- 1
@Majestic12: Ja mam 7790 1GB OC + Core i5 4690 4x3,9 GHz + 4 GB RAM i śmiga w 60 FPS na średnich-wysokich ;-D
Jeśli ktoś szuka serwera TeamSpeak3 dla swojej drużyny #csgo #lol #wot #fifa #fifa15 #gtav, to serdecznie zapraszam na TS3Live.pl.
Serwer prowadzę od grudnia 2014r i raczej prędko nie mam zamiaru z niego rezygnować.
W skrócie co oferuje serwer:
- RadioBot na poczekalni
- Rangi w zależności od czasu spędzonego online -
Serwer prowadzę od grudnia 2014r i raczej prędko nie mam zamiaru z niego rezygnować.
W skrócie co oferuje serwer:
- RadioBot na poczekalni
- Rangi w zależności od czasu spędzonego online -























#gtav
źródło: comment_3dkT5RNjzJ5V4lD2jCC8AspvhAJHw3YE.jpg
Pobierz