@W33D420: @kexus512: chłopaki macie coś z-----e :P Może i pierwsze ładowanie do online trwa faktycznie długo, ale potem skakanie między sesjami (nawet na leciwym sprzęcie) trwało dosłownie parenascie sekund, a na nowym sprzęcie jak nie złapie dziwnego laga to przeskakuje między sesjami praktycznie od razu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chemi1962: Zapraszam do ekipy! Pomożemy zapoznać się z grą. Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TeamSpeaka, nawet jak nie masz mikrofonu.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)

A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też nie zaszkodzi jak już przeczytasz.
  • Odpowiedz
Mam #gtav na #pcmasterrace poprzez ich obsrany #rockstar social club. Niestety nie pamietam hasła, a jak próbuje je resetować to nie przychodzi mail.

Uprzedzając pytania - sprawdzałem wszystkie foldery w mailu włącznie ze spamem i nic nie ma.
Druga sprawa to na pewno ten mail, bo mam w nim wiadomości rejestracyjne sprzed 2 lat.

Haaaalp ( ͡° ʖ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GlobalEliteShop: ja osobiście maila nie zmieniałem na 100% - do takich rzeczy mam jednego. A czy ktoś zmienił? Hmmm najpierw musiałby mieć dostęp do starego konta. A nie wiem jakim cudem.
  • Odpowiedz
Może ktoś podesłać aktualnego save z tego roku do gta 5 bo wszystkie inne które pobieram są jakieś stare p----------e i mam tam zawsze nieskończone spadochrony co strasznie w-----a. #gta #gtav #grandtheftauto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak sprawnie zgłosić modera w #gtav ? Koleś od 2 dni chodzi ze mną z serwera na serwer i utrudnia grę. Nie mogę nic praktycznie robić

#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy doradźcie chcę kupić #konsole żeby okazjonalnie pograć w #wiedzmin najelpiej też w #wiedzmin3 oraz #gtav co polecicie byle było jak najtaniej ?

#ps3 uciągnie np Wiedzmina 2, gta V czy #fortnite ? Czy jedyna opcja to #ps4 lub Xbox one S ?

Normalnie mam PC'ta ale chciałem mieć pod ręką coś na TV, byle jak najtaniej ale
CarlosIrwinEstevez - Mirasy doradźcie chcę kupić #konsole żeby okazjonalnie pograć w ...

źródło: comment_1GI2Hj90qGN3cDFCeAxdPR6jL2qWMuEL.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś mod albo inny sposób na to, żeby pojazdy w GTA (tryb fabularny) nie znikały, po odejściu od nich poza zasięg wzroku?

I na to żeby pojawiać się w dokładnie tym samym miejscu po wczytaniu gry?

To jest jednak trochę w---------e jak coś sobie człowiek upatrzy, stoi obok samochodu, zapisuje, a po wczytaniu postać znajduje się w innym miejscu albo samochodu obok którego się stało, już nie ma
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav

Czy w GTA V jest jakaś strona internetowa która pokazuje lokalizację tych różnych znajdziek? Na przykład listy i części statku kosmicznego. Wiem że w GTA IV była taka strona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach