Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@W33D420: @kexus512: chłopaki macie coś z-----e :P Może i pierwsze ładowanie do online trwa faktycznie długo, ale potem skakanie między sesjami (nawet na leciwym sprzęcie) trwało dosłownie parenascie sekund, a na nowym sprzęcie jak nie złapie dziwnego laga to przeskakuje między sesjami praktycznie od razu.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@grap32: Chodzi o szerokie rozstawienie kół? to do driftu + zajebiście wygląda
@chemi1962: To ja odpadam.
- 0
@chemi1962: Zapraszam do ekipy! Pomożemy zapoznać się z grą. Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TeamSpeaka, nawet jak nie masz mikrofonu.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też nie zaszkodzi jak już przeczytasz.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też nie zaszkodzi jak już przeczytasz.
Mam #gtav na #pcmasterrace poprzez ich obsrany #rockstar social club. Niestety nie pamietam hasła, a jak próbuje je resetować to nie przychodzi mail.
Uprzedzając pytania - sprawdzałem wszystkie foldery w mailu włącznie ze spamem i nic nie ma.
Druga sprawa to na pewno ten mail, bo mam w nim wiadomości rejestracyjne sprzed 2 lat.
Haaaalp ( ͡° ʖ
Uprzedzając pytania - sprawdzałem wszystkie foldery w mailu włącznie ze spamem i nic nie ma.
Druga sprawa to na pewno ten mail, bo mam w nim wiadomości rejestracyjne sprzed 2 lat.
Haaaalp ( ͡° ʖ
- 0
@GlobalEliteShop: ja osobiście maila nie zmieniałem na 100% - do takich rzeczy mam jednego. A czy ktoś zmienił? Hmmm najpierw musiałby mieć dostęp do starego konta. A nie wiem jakim cudem.
@chozi: No to zostaje tylko kontakt z supportem.
Są jakieś Mirabelki i Mirki do grania w multi na Xbox one? #konsole #xboxone #battlefield #titanfall #gtav #reddeadredemption
@vwb666: przybywa nas https://discord.gg/Nm3mmpu ᕦ(òóˇ)ᕤ o BFa lub Titanfalla ostatnio pamiętam ktoś pytał, że chce pograć
konto usunięte via iOS
- 0
@vwb666: ja gram w beefy na iksie jak coś
- 0
Może ktoś podesłać aktualnego save z tego roku do gta 5 bo wszystkie inne które pobieram są jakieś stare p----------e i mam tam zawsze nieskończone spadochrony co strasznie w-----a. #gta #gtav #grandtheftauto
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Qrix Soko jak znowu mnie dojedzie to się odezwę
@DimkaHelikopter: pomyliłes tagi ;D
Mirasy doradźcie chcę kupić #konsole żeby okazjonalnie pograć w #wiedzmin najelpiej też w #wiedzmin3 oraz #gtav co polecicie byle było jak najtaniej ?
#ps3 uciągnie np Wiedzmina 2, gta V czy #fortnite ? Czy jedyna opcja to #ps4 lub Xbox one S ?
Normalnie mam PC'ta ale chciałem mieć pod ręką coś na TV, byle jak najtaniej ale
#ps3 uciągnie np Wiedzmina 2, gta V czy #fortnite ? Czy jedyna opcja to #ps4 lub Xbox one S ?
Normalnie mam PC'ta ale chciałem mieć pod ręką coś na TV, byle jak najtaniej ale
źródło: comment_1GI2Hj90qGN3cDFCeAxdPR6jL2qWMuEL.jpg
Pobierz@Carlos_Irwin_Estevez: Bierz PS4, warto choćby dla God of War i Spider-Mana.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Alkonauta: Dlatego że Metin kopie w tle kryptowaluty.
konto usunięte via iOS
- 2
konto usunięte via Android
- 0
@Janusz_Sportu Bodajże same, tylko musisz mieć aktywne fabryki dragów. :d
- 0
@Janusz_Sportu: Tak, wystarczy mieć wytwórnie aktywne. Sądząc po tym, że robisz produkty organiczna zapraszam do lektury.
- 0
Jest jakiś mod albo inny sposób na to, żeby pojazdy w GTA (tryb fabularny) nie znikały, po odejściu od nich poza zasięg wzroku?
I na to żeby pojawiać się w dokładnie tym samym miejscu po wczytaniu gry?
To jest jednak trochę w---------e jak coś sobie człowiek upatrzy, stoi obok samochodu, zapisuje, a po wczytaniu postać znajduje się w innym miejscu albo samochodu obok którego się stało, już nie ma
#gtav
I na to żeby pojawiać się w dokładnie tym samym miejscu po wczytaniu gry?
To jest jednak trochę w---------e jak coś sobie człowiek upatrzy, stoi obok samochodu, zapisuje, a po wczytaniu postać znajduje się w innym miejscu albo samochodu obok którego się stało, już nie ma
#gtav
- 0
@bulka_z_hlebem: aktualnie nie ma kluczy steam :(
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#gtav
Czy w GTA V jest jakaś strona internetowa która pokazuje lokalizację tych różnych znajdziek? Na przykład listy i części statku kosmicznego. Wiem że w GTA IV była taka strona
Czy w GTA V jest jakaś strona internetowa która pokazuje lokalizację tych różnych znajdziek? Na przykład listy i części statku kosmicznego. Wiem że w GTA IV była taka strona
Komentarz usunięty przez moderatora
Siema mircy, jeśli jesteście graczami albo zwykłymi mirkami i szukacie ludzi do gry albo kogoś z kim można po prostu porozmawiać (⌒(oo)⌒) to zapraszam was na https://wykopowydiscord.pl/
Znajdziecie tam ludzi którzy grają w takie gry jak:
#ets2 #fortnite #worldoftanks #gtav #leagueoflegends #csgo oraz
Znajdziecie tam ludzi którzy grają w takie gry jak:
#ets2 #fortnite #worldoftanks #gtav #leagueoflegends #csgo oraz
- 1
Wszyscy dodani
- 471
@Psychopathy_Red: Plusik leci za IV, niepowtarzalny klimat i przemyślana fabuła :)
- 145
@Psychopathy_Red: na tym małym obrazku znajduje się połowa mojego dzieciństwa

























Pudełkowa wersja nie da rady?
#gta5 #gtav #gta #gtarp