Wpis z mikrobloga

@MrBartek: Mam podobne parametry tylko kartę inel620 nvidia940 MX
I proc intel i5 7200 I to jest tak, że sobię grasz - masz wysoki FPS, a za chwile ogromne przycięcie, po czym nagłe przyśpieszenie.I tak w kółko tylko czym dłużej gram tym dłużej i częściej do spadki do 4-7 fps..
Wiec raczej nie da rady.Experci mówią, że to wina nisko prądowych podzespołów, wiec tak naprawdę mamy super szybkie karty, a pod
  • Odpowiedz
@MrBartek: No jak chcesz to sobię poczytaj bo mam dokładnie takiego laptopa i dokładnie ten sam problem http://forum.benchmark.pl/topic/252710-problem-ze-spadkiem-fps/
Takich forów na ten temat jest dużo ogólnie i podają różne tytuły gier, ja uruchamiałem tylko gtav i jest dokładnie tak jak piszą.

Ja wpisuje z w google nazwę lapka + duże spadki FPS
Programy pokazują zawsze kilka fps nigdy 0, ale to jest lekkie przycięcie po czy nagle rusza jak z procy
  • Odpowiedz
na przyszłość wpisuj sobie model procka+karta graficzna+ gra na YouTube


@mamwdomudywan: Nie do końca, ja też raz tak zrobiłem patrze gość sobie gra z 10 czy 15 minut i wszystko ok.A spadki na najniższych ustawieniach zaczynają czsem dopiero po pół godziny i to jeszcze zależy jak grasz bo jak chodzisz tylko to daje rade, a jak się rozpędzisz samochodem, albo uderzysz w coś to bardzo szybko.
  • Odpowiedz