Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 0
The Smashing Pumpkins - Mayonaise (Metro Chicago Live 1993)


Mało jest tak pięknych kawałków jak ten.
#muzyka #grunge #motherlovebone

- 1
Prezentowana wersja znalazła się na krążku supergrupy Temple Of The Dog z 1992. Słowa i wykonanie - Chris Cornell (Soundgarden, Audioslave).
Temple Of The Dog - Times Of Trouble

- 0
2
Smells Like Teen Spirit przebojem wszechczasów [BADANIA]
![Smells Like Teen Spirit przebojem wszechczasów [BADANIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_WUwBgUavAF5z3XFPLwP2diNEF02a8ftu,w220h142.jpg)
Pewien analityk komputerowy, dzięki przeprowadzonym badaniom ustalił przebój wszechczasów - jest nim „Smells Like Teen Spirit” Nirvany. Przy okazji udało mu się też znaleźć przepis na stworzenie ponadczasowego hitu.
z- 1
- #
- #
- #
- #
6
Utwór The Beatles zagrany przez Kurta Cobaina ukaże się jako singiel -...

Co następne, płyta solowa?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Chris Cornell z „Nothing Compares 2 U” [WIDEO}

Chris Cornell, wokalista Soundgarden, stworzył akustyczną wersję Nothing Compares 2 U, utworu znanego z repertuaru Prince'a i Sinead O'Connor.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez autora
- 0
3
Kobain, Hendrix i mroczny Klub 27 na toruńskim Tofifest

Nieprzypadkowo Jimi Hendrix widnieje na plakacie 13. edycji festiwalu filmowego Tofifest. Jest jednym z „członków” fatalnego wytworu kultury masowej i teorii spiskowych produkowanych przez fanów - „Klubu 27”. W tym roku to temat wiodący pasma Zjawiska Tofifest.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3

215
Petr Cech z Arsenalu Londyn zagrał "In Bloom" Nirvany [WIDEO]
![Petr Cech z Arsenalu Londyn zagrał "In Bloom" Nirvany [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_xx3p2Sbh5MlVi7FWdk0TydmjMZsXpRAr,w220h142.jpg)
Całkiem nieźle jak na bramkarza :)
z- 56
- #
- #
- #
- #
- #
42
24 lata temu Nirvana wydała singiel „Smells Like Teen Spirit” [CIEKAWOSTKI]
![24 lata temu Nirvana wydała singiel „Smells Like Teen Spirit” [CIEKAWOSTKI]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_vwSEVrQQ34eRU5KWAq6cv5gBhQp20yyv,w220h142.jpg)
Jeden z najbardziej znanych utworów zespołu miał swoją premierę dokładnie 10 września 1991 roku.
z- 4
- #
- #
- #
- #










#muzyka #madseason #grunge #rock
Lubię, lubię, bardzo lubię!
@MirkoStats: plus 100 000