Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora


- 2

#rock #grunge #muzyka #piosenkizladem
Ah te Normalsy, mało znany rodzimy zespół, który dość charakterystycznie gra od lat. Wydający w już poprzednim roku album. który, jako jeden z nielicznych dam rade wysłuchać cały i powiedzieć że wszystkie utwory w nim zawarte nie dość że mi się podobają, to w moim odczuciu są spójne jako pojedyncze kompozycje ale i jako całość.
Piosenkę "Polecam" określić można jako
Ah te Normalsy, mało znany rodzimy zespół, który dość charakterystycznie gra od lat. Wydający w już poprzednim roku album. który, jako jeden z nielicznych dam rade wysłuchać cały i powiedzieć że wszystkie utwory w nim zawarte nie dość że mi się podobają, to w moim odczuciu są spójne jako pojedyncze kompozycje ale i jako całość.
Piosenkę "Polecam" określić można jako

#muzyka #90s #smashingpumpkins #alternativerock #grunge (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #kapuczinamusic
|| Smashing Pumpkins - Today ||
Today...
Today is dzień na zgolenie łba (:)
|| Smashing Pumpkins - Today ||
Today...
Today is dzień na zgolenie łba (:)


- 5
- 0
- 11
Nirvana - 7/23/93 - [3-Songs] - Roseland Ballroom - (New Music Seminar) - New York, NY
#muzyka #szentmuzak #nirvana #alternativerock #grunge #90s
#muzyka #szentmuzak #nirvana #alternativerock #grunge #90s
![Istvan_Szentmichalyi97 - Nirvana - 7/23/93 - [3-Songs] - Roseland Ballroom - (New Mus...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1607870162V9CqLV6SOW29SEICsxM77s,w400.jpg)
#szesciumuzyczniewspanialych #grunge #muzyka
Mother Love Bone
Chloe Dancer/Crown of Thorns
Album: Mother Love Bone [1992]
Mother Love Bone
Chloe Dancer/Crown of Thorns
Album: Mother Love Bone [1992]
Piękny utwór dla Layne'a Staleya (╥﹏╥)
Alice In Chains - Black Gives Way To Blue
#aliceinchains #muzyka #rock #grunge
Alice In Chains - Black Gives Way To Blue
#aliceinchains #muzyka #rock #grunge





















#cultowe (387/1000)
Nirvana - Something in the Way z płyty Nevermind (1991)
Chociaż Nevermind swego czasu mocno mi obrzydł (zostało mi tylko uwielbienie produkcji Steve'a Albiniego), to zawsze lubiłem ten smęt :)