Wacom cintiq 22" 900 euro kosztował ale wart każdego grosza ale tak jak kolega wyżej mówi lepiej coś tańszego bo jak ktoś nigdy nie korzystał to może być problem z przyzwyczajeniem się. Ewentualnie iPad pr0 (jakikolwiek) z procreate 5X, ludzie sobie bardzo chwalą do rysowania, nawet półprofesjonalnego, a jak się nie spodoba to max dobry tablet do wszystkiego.
  • Odpowiedz
(poczatkujacy)
W photoshopie mam model 3d bolidu i chce stworzyc skina do niego, od jakiegos czasu sie tym zajmuje i mam problem, bo czasami edytujac plik, model 3D staje sie transparentny :_: musze wtedy wszystko cofac, co moze byc przyczyna? #photoshop #grafika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś graficzne zestawienie różnych typów Polaków - podpisanych po angielsku obrazków wraz z dwuosiowym podziałem na opcje polityczne i światopoglądowe? Są tam podane nazwy takie jak m.in. "the moher", "the piłsudczyk" itd. Reszty nie pamiętam. Sporo tych typów i podanych nazw było, nie pamiętam dokładnie ile i jakie to jeszcze były.
Kiedyś już ktoś wstawiał to bodaj w komentarzu pod jednym ze znalezisk. Możliwe, że pojawiło się to na wykopie więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach