@pawel0008:

Bad.Ass Szkoda, ze kina pozamykane, na imaxie by fajnie wgniatalo

Byłem na wszystkich częściach monster-verse w IMAXIE, a akurat premiera tego musiała wypaść w czasie pandemii (,). Sam film natomiast epicki.
  • Odpowiedz
Godzilla vs. Kong imdb 7.3 | filmweb 8.0 | RottenTomatoes Critics: 81% Users: 93%

Już jest! I jest dobrze!
Na tyle dobrze, że byłem zaskoczony większość filmu jak skutecznie zdobywa moje serce.

Zacznijmy od tego, że to film o King Kongu i Godzilli. No nie spodziewajmy się tutaj zmieniających życia refleksji po seansie. To jest film o walce dużej małpy z dużą jaszczurką.
Hektorrr - Godzilla vs. Kong imdb 7.3 | filmweb 8.0 | RottenTomatoes Critics: 81% Use...

źródło: comment_1617226874v9jkBCuZmp6mulYvifjO8R.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nbhd: Mechagodzille testowali wielokrotnie a dopiero na samym końcu Godzilla jakoś namierzył jej pozycję.
Wprowadzone wiele wątków bez większych wyjaśnień. Wątek ludzki i ich gra beznadziejna, dzieją się tak poważne rzeczy a oni przedstawiają głupkowaty humor (już w poprzedniej części było to irytujące). Nawet przywódca Apex mi wydawał się jakiś taki głupkowaty. W filmie jest pełno głupich scen. Walka końcowa to nieporozumienie. Jakoś lepiej wspominam oryginalne wersje Godzilli gdzie było
  • Odpowiedz
Pare lat temu zacząłem tworzyć taką liste potworów
Podstawka to film z 1954, bo jakby od niego wszystkie inne serie się zaczynają

PODSTAWKA:
Nieżyjące:
Godzilla
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieżyjące:

Godzilla

@Lutniczek: Żeby nie mylić, to wg mnie tu powinien znajdować się Dagon, a nie Godzilla.

Muto (2)

Obrońcy życia powiedzą, że więcej niż 2, przecież spaliło się gniazdo ze złożonymi jajami ;)
  • Odpowiedz
Niedawno obejrzałem japońską wersję Godzilli z 2016 roku. W porównaniu do amerykańskiej wersji gdzie wyczekujemy efekciarskiej walki tytułowego stwora, tutaj mamy coś na kształt filmu katastroficznego. W japońskiej wersji Gojira to wybryk natury którego egzystencja jest pełna cierpienia i ogromnym zagrożeniem dla wszystkiego co żyje. Sceny zniszczeń miasta totalnie wymiatają a sam design stwora jest bardzo wiernie oddany poprzednim filmom produkcji japońskiej.

Aż przypomniało mi się jak za dzieciaka oglądałem te filmy
Red_u - Niedawno obejrzałem japońską wersję Godzilli z 2016 roku. W porównaniu do ame...

źródło: comment_1614070337yC0UVHv8ivEcr7E9X5CeZX.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach