A tak generalnie, to zmieniłem ostatnio trochę swoje podejście do muzyki.

Do tej pory wyglądało to tak, że skupiałem się na nowościach i z tej okazji "uzupełniałem braki w wiedzy"(w starannie wyselekcjonowanych na RYMie singlach, epkach, płytach czy kolimacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)) na temat konkretnego artysty, oczywiście z kręgu muzycznego, który mnie w jakikolwiek sposób interesował.

W pewnym momencie stwierdziłem, że mój pogląd na muzykę się na tyle zmienił (a i tak
user48736353001 - A tak generalnie, to zmieniłem ostatnio trochę swoje podejście do m...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jakoś nie podsumować? Oczywiście, pewnie w ciągu roku jak będę słuchał muzyki to to się pozmienia, ale chciałbym opisać moje top100 wg lastfm. Tag do czarnolistowania #100mydliny. Lista ma na celu tylko ukazanie po części mojego gustu muzycznego oraz co mi najbardziej w danym wykonawcy przypadło.

69. The Glitch Mob (356 scrobbli)

Znam tylko
mydlina - Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jako...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje początki gry w #metroexodus, wybiłem całą miejscówkę ale cały czas coś stuka... więc baaardzo ostrożnie podchodzę i trafiam na to* xD
*z dźwiękiem
#gry #gif #glitch #heheszki
ps. nie wspomnę o tym, że niektórzy przeciwnicy przechodzą przez ściany albo to, że można opróżniać szafki przez ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak się gra całkiem
acidd - Moje początki gry w #metroexodus, wybiłem całą miejscówkę ale cały czas coś s...

źródło: comment_Q4Rp0oRwpmPbyNwZMWUFynytHRxatdju.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Autechre - NTS Sessions 1-4

Po zapoznaniu się z ponad połową materiału przygotowanego i zagranego w audycji radiowej, przez legendarny duet Autechre, z pewnością mogę stwierdzić, że w swoim życiu, jeżeli chodzi o muzykę elektroniczną, słyszałem już wszystko.

Można się zżymać na to, że materiał trwa 8 godzin. Z pewnością 9 na 10 osób, który odpali te nagrania chociażby na chwilę, to stwierdzi, że tego nie można w jakikolwiek sposób nazwać muzyką. I prawdopodobnie
user48736353001 - Autechre - NTS Sessions 1-4

Po zapoznaniu się z ponad połową mat...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Boże, dzisiaj rano po raz pierwszy zobaczyłem, że jest taki serial jak "Glitch" na Netflixie i już skończyłem pierwszy sezon. Zadziwia mnie, że jest on tak mało popularny. Nigdy w życiu nie obejrzałem w jeden dzień więcej niż 3 odcinków serialu, a dzisiaj obejrzałem aż 6. WOW. Nie każdemu może on pasować, ale nawet Breaking Bad mnie tak nie wciągnął.

#glitch #netflix
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Jebacca bardzo fajny. 2 sezon troszkę gorszy bo już wiesz o co chodzi. W pierwszym sezonie było spoko bo oryginalny temat. On nie jest popularny bo nie ma reklam. Tak jak i wiele innych seriali na netflixie. Takie czasy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jebacca: no, trochę niszowy, wciąga, ale po dwóch sezonach dalej do końca nie wiadomo o co się właściwie tam rozchodzi :D. Takie 6/10 jak dla mnie
  • Odpowiedz
Red Dead Redemption odpalimy sobie w piątek.

Ile śmiesznych gliczy zobaczymy?

#ankieta #reddeadredemption #glitch
Ziombello - Red Dead Redemption odpalimy sobie w piątek.

Ile śmiesznych gliczy zob...

źródło: comment_TTY6ZUTLwC2N10IUEHQZcXrmkpOu3XaR.jpg

Pobierz

Jak to będzie?

  • Nie zobaczymy żadnego błędu! 5.9% (2)
  • Paru "dziwnych" przechodniów, nic wielkiego. 20.6% (7)
  • Pło... twój koń lubi chadzać po dachach i ścianach 38.2% (13)
  • Kowboje w Lowriderach i rakietowe zwłoki! 14.7% (5)
  • Wypad z mapy! Restartuj grę, chamie. 20.6% (7)

Oddanych głosów: 34

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziombello: Ten koń nie nazywa się Płotka tylko Smółka. No i dla Kiardów,koni hodowanych przez wampiry z Dogewy to jest całkowicie normalne,że łażą po ścianach. Skonsultowane z W.Redną wiedźmą z Belorii :)
  • Odpowiedz