Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
13
Krzyż na Giewoncie ma już 116 lat [zdjęcia, wideo]
![Krzyż na Giewoncie ma już 116 lat [zdjęcia, wideo]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_gWh9lqoJ3vfAB8u1wD8UCt76rqhR3jqj,w220h142.jpg)
Montaż wykonywany był m.in. przez sześciu górali i trwał sześć dni, przy transporcie elementów pracowało 500 osób.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@JezelyPanPozwoly: dokładnie tak było! MAŁO TEGO! To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to
@JezelyPanPozwoly: bo każdy widzi Giewont jak wjeżdża zakopianką na Podhale. Najbardziej charakterystyczny punkt, najbardziej rozpoznawalny. To samo MOko/Kasprowy Wierch/Dolina Kościeliska/Dolina Chochołowska. To jest po prostu takie "must see" dla tych wszystkich ludzi.
14
Tymczasem pod Giewontem

Zdjęcie wykonane 14.08.2017.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Trekking na Giewont w Tatrach

Film z pieszego wejścia na Giewont w polskich Tatrach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 18
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Wchodziłem w zeszłym roku na Giewont: lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę! Wejście
źródło: comment_K8N1pUU2LLqd9bCB3maUqfdFltdNPGnw.jpg
Pobierz@ash1234: raki, czekany, śruby lodowcowe, lina 50 metrów, uprząż, kask.. itd. Ogólnie nie polecam, niebezpieczna zabawa
@ash1234: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się
- 1
@Le_Kuak: @Blu3skY:
Dziecko jak wspomniałem da radę, jednak to trochę kontroweryjne je zabierać, chyba, że to młody alpinista, lub za karę go weżniesz. :)
- I jak ten niebieski na halę kondratową się spisuje? Prosty, kamienisty, widokowy?
Zółty do MŁ - oceniłbym jako względne 0, prosta droga, do połowy wręcz rowerowa. Czerwony już więcej skakania po skałkach. Bardzo fajna trasa, ale niezbyt widokowa.
Dziecko jak wspomniałem da radę, jednak to trochę kontroweryjne je zabierać, chyba, że to młody alpinista, lub za karę go weżniesz. :)
- I jak ten niebieski na halę kondratową się spisuje? Prosty, kamienisty, widokowy?
Zółty do MŁ - oceniłbym jako względne 0, prosta droga, do połowy wręcz rowerowa. Czerwony już więcej skakania po skałkach. Bardzo fajna trasa, ale niezbyt widokowa.
źródło: comment_U4cQwmwksevCabGD4sZPllG0U6GFE4og.jpg
Pobierz- 1
@Blu3skY: Szpilek nie noszę, więc kocie łby nie straszne. :)
Miałem tą trasę zaplanowaną jako powrotną plus odwiedziny skoczni, ale wyszło inaczej.
Myślę właśnie, żeby następnym razem wybrać się na Morskie Oko, ale mam na uwadze ten niebieski szlak.
Nie da rady w jeden dzień nawet "ułamka" ogarnąć tras. Ale jest potęga.
Orlą Perć sobie daruję, bo jestem za miękki na
Miałem tą trasę zaplanowaną jako powrotną plus odwiedziny skoczni, ale wyszło inaczej.
Myślę właśnie, żeby następnym razem wybrać się na Morskie Oko, ale mam na uwadze ten niebieski szlak.
Nie da rady w jeden dzień nawet "ułamka" ogarnąć tras. Ale jest potęga.
Orlą Perć sobie daruję, bo jestem za miękki na
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę!
@Marek_Aureliusz: Ważne żeby się nie ślizgały. Nie słuchaj głupot o butach za kostkę, to nie koszykówka.
- 385
Letni zachód słońca na Polanie Strążyskiej
Zapraszam do obserwowania #jdfoto
#fotografia #mojezdjecie #tatry #earthporn #giewont #zakopane | FB | Instagram | FAQ
Zapraszam do obserwowania #jdfoto
#fotografia #mojezdjecie #tatry #earthporn #giewont #zakopane | FB | Instagram | FAQ
źródło: comment_NvyYJtNmaWBCbsdYRixgWEGQvxmtPgRO.jpg
Pobierz@HulajDuszaToLipa kieeerwa spiendalam w góru i bede tam mieszkał na jakiejs hali i uj wie co robil, moze oscypki
- 4
Przegladajac sobie stare fotki na telefonie, przypomnialem sobie o filmiku z wejscia na Giewont podcza Halnego :D
Jak tak teraz go ogladam, to p--------e XD, momentami wiatr tak wbijal w sciane, ze nie mozna bylo oddechu zlapac. Ale i tak bylo zajebiscie ;)
Jakby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada, to nizej filmik(moment jak nagle przesuwa sie ekran, to wynik podmuchu wiatru :d)
Halny na Giewoncie
#tatry #giewont
Jak tak teraz go ogladam, to p--------e XD, momentami wiatr tak wbijal w sciane, ze nie mozna bylo oddechu zlapac. Ale i tak bylo zajebiscie ;)
Jakby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada, to nizej filmik(moment jak nagle przesuwa sie ekran, to wynik podmuchu wiatru :d)
Halny na Giewoncie
#tatry #giewont
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@khumin No, zaiwanialy, jak weszlismy na przelecz i zobaczylismy, ze halny nadciaga to nie bylismy pewni, czy sie wspinac na szczyt. No, ale stwierdzilismy, ze jak juz tak daleko zaszlismy to wlazimy :D Gorzej bylo zejsc, bo kazdy podmuch wiatru mogl zachwiac rownowage :d
Chyba jedynie na lancuchach na Przeleczy na Krzyzne sie bardziej cykalem, bo tam chwila nie uwagi i lecisz w dol i nara :d
Chyba jedynie na lancuchach na Przeleczy na Krzyzne sie bardziej cykalem, bo tam chwila nie uwagi i lecisz w dol i nara :d
3
Giewont w 4minuty

- 0
- #
- 15
Wiosenny Giewont o zachodzie słońca.
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#polska #zakopane #giewont #tatry #film #timelapse #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#polska #zakopane #giewont #tatry #film #timelapse #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram

@eMac1ek: Brakuje takiego małego, wspinającego się papieża.
konto usunięte via iOS
- 21
@kantek007: ta skala nad furtka ma przypominac ksztaltem Giewont. Dodatkowo na szczycie jest krzyz, tak jak na Giewoncie wlasnie.
Estetyka powala, te tabliczki, zdjecia psa. Eh.
Estetyka powala, te tabliczki, zdjecia psa. Eh.
źródło: comment_zkSxlHsNKu2ckcXWo7E81VuNPBjT8hib.jpg
Pobierz- 98
Między zimą a wiosną.
—————————————
Nikon D7200 + Nikkor 18-140mm, Exif: ISO100, 26mm, F/8, 1/500sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
—————————————
Nikon D7200 + Nikkor 18-140mm, Exif: ISO100, 26mm, F/8, 1/500sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
źródło: comment_KQhZcbPrRrEMU4OOTf3YwFqMpyHjRrl1.jpg
Pobierz- 27
Giewont skąpany w różowym pudrze.
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO4000, 240mm, F6.3, 1/400sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO4000, 240mm, F6.3, 1/400sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
źródło: comment_W8xqqGDlg2SWHm6rHUuGjwJJWz3XOPEh.jpg
PobierzTu jest filtr ? Różowy ?
- 16
Mroczny Rycerz.
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO100, 300mm, F8, 1/200sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO100, 300mm, F8, 1/200sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
źródło: comment_NuAsc7XI52k8KkRfqvriWE1yCRneIvTu.jpg
Pobierz- 74
Tatry w zimowej scenerii.
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO100, 150mm, F8, 1/1000sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#fotografia #mojezdjecie #polska #tatry #giewont #azylboners #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram ¤ 500px
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO100, 150mm, F8, 1/1000sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#fotografia #mojezdjecie #polska #tatry #giewont #azylboners #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram ¤ 500px
źródło: comment_H61JRAsAtUUH5xQ8igHul2x47ln6u7f2.jpg
Pobierz@KamilZmc: 10/10. co to za szczyt ?
- 2
- 31
Spokojna noc pod Giewontem.
—————————————
Nikon D7200 + Nikkor 18-140mm, Exif: ISO800, 18mm, F/3.5, 10sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#fotografia #mojezdjecie #polska #zakopane #tatry #giewont #astronomia #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram ¤ 500px
—————————————
Nikon D7200 + Nikkor 18-140mm, Exif: ISO800, 18mm, F/3.5, 10sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#fotografia #mojezdjecie #polska #zakopane #tatry #giewont #astronomia #earthporn
Kamil Michoński Fotografia ¤ Instagram ¤ 500px
źródło: comment_Yz4P1HrrKcFc7rPTmw2yC0kpQqQLkCu4.jpg
Pobierz




















#astrofoto #astrofotografia #earthporn #fotografia #zdjecia #natura #giewont
źródło: comment_tdYKk4GJxUKjLoZu6SnVo7q4qw2kqFKp.jpg
Pobierz#lidl #biedronka
źródło: comment_ZfU2OCGil4BLTI4BI01zrNCGmBf1D4eU.jpg
Pobierz