Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 3
Hehe #geocaching
źródło: comment_5rr76Ynx2CUp322r1S5K0uPjdQj5t045.jpg
Pobierz- 19
@zenon0800: O Mikluszowice, mój praprapradziadek miał tam gdzieś majątek ziemski :)
Za tag dostanę pewnie po uszach...
Wybieram się spróbować #geocaching na #rower , jeśli ktoś chce się przyłączyć, zapraszam do #bochnia , piszta na mikro.
#rowerowyrownik #opencaching
Wybieram się spróbować #geocaching na #rower , jeśli ktoś chce się przyłączyć, zapraszam do #bochnia , piszta na mikro.
#rowerowyrownik #opencaching
- 9
350 005 - 50 = 349 955
Wczorajsze dwie wycieczki:
http://www.endomondo.com/workouts/196919369/1914892
do
Wczorajsze dwie wycieczki:
http://www.endomondo.com/workouts/196919369/1914892
do
83
Geocaching - podchody XXI wieku

Geocaching to zabawa mająca już kilkunastoletnią tradycję. Idea jest prosta – na specjalnych stronach znajdujemy współrzędne geograficzne oraz szczegółowe informacje o położeniu tak zwanych geocache’y, które, po udaniu się we wskazane miejsce, staramy się odnaleźć.
z- 29
- #
- #
- #
- 1
#geocaching #opencaching #krakow
jest tu jakiś miłośnik openkeszy?
Bo kończę już zakładanie dość trudnego etapu (90% wykonania), który wymagać będzie... dość specyficznego specjalistycznego sprzętu ;)
jest tu jakiś miłośnik openkeszy?
Bo kończę już zakładanie dość trudnego etapu (90% wykonania), który wymagać będzie... dość specyficznego specjalistycznego sprzętu ;)
@SPGM1903: wpisz sobie: celtic circle geocoin i porównaj z resorakami:-P
Twoja skrzynka z tymi samochodami, to projekt na pół życia i wątpię by się komuś chciało za tym jeździć, szczególnie, że ma wybór wśród wielu skrzynek (łatwo możesz to sprawdzić zlecając znalezienie znajomemu, tak w formie testu paczki). Btw. nie boisz się, że jeden zaginie i ludzie będą źli?
Twoja skrzynka z tymi samochodami, to projekt na pół życia i wątpię by się komuś chciało za tym jeździć, szczególnie, że ma wybór wśród wielu skrzynek (łatwo możesz to sprawdzić zlecając znalezienie znajomemu, tak w formie testu paczki). Btw. nie boisz się, że jeden zaginie i ludzie będą źli?
- 0
@ksy3: tak właśnie sądzę, że tonie był najlepszy pomysł i warto to uprościć :P
co ty porównujesz malucha z beemką... niby oba napęd na tył mają, ale bądźmy realistami ;) Jak ktoś będzie chciał wydać trackbugi w takiej formie to wyda nawet i na open. Czemu na geo są takie fajne przedmioty? Bo tylko takie są dostępne (monopol groundspeaku), a jakbyś zapytał statystycznego geocachera
celtic circle geocoin i porównaj z resorakami
co ty porównujesz malucha z beemką... niby oba napęd na tył mają, ale bądźmy realistami ;) Jak ktoś będzie chciał wydać trackbugi w takiej formie to wyda nawet i na open. Czemu na geo są takie fajne przedmioty? Bo tylko takie są dostępne (monopol groundspeaku), a jakbyś zapytał statystycznego geocachera
- 0
@tiqi: wiem, mam. ;p
- 0
@Oxsis: ja wykoncypowałem sobie takie oto połączenie. Telefonik z dużym ekranem, z modułem Assisted GPS, programem TrekBuddy i mapami zainstalowanymi na karcie mSD. Jako dodatek wygrzebałem moduł GPS łączony z komórą za pomocą BT, co daje rewelacyjne rezultaty, bo jest naprawdę bardzo dokładny.
Ale jeśli zależy Ci np na bardzo dokładnych mapach, które sam możesz wytworzyć, to polecam Garmina i OziExplorer na pokładzie. Ozi? albo TrekBuddy z mapami wygenerowanymi w
Ale jeśli zależy Ci np na bardzo dokładnych mapach, które sam możesz wytworzyć, to polecam Garmina i OziExplorer na pokładzie. Ozi? albo TrekBuddy z mapami wygenerowanymi w
- 8
365 766 - 50 = 365 709
Pierwsza wycieczką z lubą w tym roku. Tempo iście spacerowe, całe 8km/h, ale to był rekreacyjny wyjazd. Kilka fajnych miejsc:
https://www.dropbox.com/s/j5np94zpgij30ve/2013-05-19%2012.33.22.jpg
https://www.dropbox.com/s/6yl505n5xsgqir1/2013-05-19%2012.38.45.jpg
Pierwsza wycieczką z lubą w tym roku. Tempo iście spacerowe, całe 8km/h, ale to był rekreacyjny wyjazd. Kilka fajnych miejsc:
https://www.dropbox.com/s/j5np94zpgij30ve/2013-05-19%2012.33.22.jpg
https://www.dropbox.com/s/6yl505n5xsgqir1/2013-05-19%2012.38.45.jpg
jaka aplikacja na #android gdzie wpiszę współrzędne i poprowadzi mnie do miejsca jak automapa? #geocaching
- 2
@jestem_legenda: google maps
- 1
@jestem_legenda: jak chcesz offline to Locus + mapa opencachig.pl sie świetnie sprawdza.
znowu problemy z zarejestrowaniem skrzynki na #geocaching. Tym razem nie podoba się, że skrzynka przykryta jest mchem. :(
- 11
Wróciłem z przejażdżki z koleżanką! O dzwio nawet trzymała tempo :P Zaliczyliśmy przy okazji jednego kesza: http://coord.info/GC3K0FW
6180 - 37 = 6 143 Endo http://i.imgur.com/X7S3avK.jpg
#rowerowyrownik #bas91content #geocaching
6180 - 37 = 6 143 Endo http://i.imgur.com/X7S3avK.jpg
#rowerowyrownik #bas91content #geocaching
źródło: comment_cMXilsolEGZVMBXNJo3iwrevbcYMKOfy.jpg
Pobierz- 2
#geocaching Znalezione skrytki 47
MPEC Bochnia- http://coord.info/GC32Z0Y
Fajne miejsce z panoramą na miasto. http://i.imgur.com/6VyLc8r.jpg
Btw, zdjęcia w HTC Desire ssą :D
MPEC Bochnia- http://coord.info/GC32Z0Y
Fajne miejsce z panoramą na miasto. http://i.imgur.com/6VyLc8r.jpg
Btw, zdjęcia w HTC Desire ssą :D
źródło: comment_iHG8fG65TuJPuKIicbyMksGlVAbQbrvv.jpg
Pobierz- 2
@l-_-l: Na OC nie mam konta, wole bardziej "oficjalnie" i "ogólnoświatowo" skupiając się tylko na jednej witrynie.
@WilkBardzozly: Mieszkam między Puszczą Niepołomicką a Wisłą :)
@WilkBardzozly: Mieszkam między Puszczą Niepołomicką a Wisłą :)
@3Xpro: Kwestia przyzwyczajenia ;) Ja tam lubię, dopóki nie trzeba zaparkować :D
- 8
14 733 - 52 = 14 681
Przy okazji geocaching, dwa kesze znalezione, ale ołówka nie miałem i wpisałem się tylko do jednego :(
#rowerowyrownik #geocaching
Przy okazji geocaching, dwa kesze znalezione, ale ołówka nie miałem i wpisałem się tylko do jednego :(
#rowerowyrownik #geocaching
źródło: comment_oNz00RVNE1sfgw5bmRVZPCobGPsm9Ee0.jpg
Pobierzpowiedzcie mi jaki sens jest wysyłanie kogoś do lasu i kazanie mu szukac drzewa w kształcie litery V? połowa drzew tak wygląda.... #geocaching #geocache
Z 6 keszy w mojej okolicy znalazłam 3 - w tym jeden rozwalony w częściach (ogarnełam go jak tylko mogłam).
Bardzo fajna zabawa :) polecam Zdechły Jeżu
Z 6 keszy w mojej okolicy znalazłam 3 - w tym jeden rozwalony w częściach (ogarnełam go jak tylko mogłam).
Bardzo fajna zabawa :) polecam Zdechły Jeżu
- 1
@zdechly_jez: nie ma się co denerwować, zwróć uwagę na to ile skrzynek odkryła osoba, która założyła tą, której dziś nie znalazłaś.
Zakładać własną po znalezieniu zaledwie 9, to trochę szaleńcze (sam na 104 znalezione, założyłem 2 (przyjąłem, że po każdych 50, będę zakładał swoją), ale przynajmniej mogę powiedzieć, że ludzie są zadowoleni, bo jednak po 100 różnych skrzynkach ma się jakieś doświadczenie).
Zalicz najpierw wszystkie w promieniu 20 km od
Zakładać własną po znalezieniu zaledwie 9, to trochę szaleńcze (sam na 104 znalezione, założyłem 2 (przyjąłem, że po każdych 50, będę zakładał swoją), ale przynajmniej mogę powiedzieć, że ludzie są zadowoleni, bo jednak po 100 różnych skrzynkach ma się jakieś doświadczenie).
Zalicz najpierw wszystkie w promieniu 20 km od
- 0
@ksy3: jak się okazało byłam w wyznaczonym miejscu, ale skrzynki już chyba nie ma :) dzięki za wszystkie rady zamierzam skorzystac :) i przy najbliższym wolnym czasie jadę odkrywac dalej :)
13
O geocachingu w TVN. Co to jest kesz, kim jest mugol?

Był już kiedyś wykop o geocachingu. Czy wiesz, że przeciętny mieszkaniec Warszawy lub Krakowa mija codziennie kilkadziesiąt skarbów?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
#geocaching @kravjec: Znalazłem tą skrytkę! Dzięki za pomoc, bez Ciebie by się nie udało :D
http://coord.info/GC1Y5E9
http://coord.info/GC1Y5E9
źródło: comment_X2k1QA4vPCSlZXpxHe1MNheVybQwiZbR.jpg
Pobierz- 5
jadę sobie ponad 600km na #trojmiejskiewykopparty i wyląduję w Gdańsku około 6 rano w sobotę. Nie zdążę już na żadne piątkowe #beforeparty #beforewykopparty ale to nie znaczy, że nie można jakiegoś biforka przed sobotnim obiadem zrobić.
Chyba, że jest ktoś z #geocaching i ruszamy na skrzyneczki.
Co by nie było, to ja browarkiem z mojego rodzinnego miasta chętnie poczęstuję gdzieś na plaży bo tu
Chyba, że jest ktoś z #geocaching i ruszamy na skrzyneczki.
Co by nie było, to ja browarkiem z mojego rodzinnego miasta chętnie poczęstuję gdzieś na plaży bo tu
@ksy3:
Nie popełniłeś, tylko jak użyjesz tej funkcji osoby, którym odpowiadasz dostaną powiadomienie. Takie ułatwienie :) Nie wszyscy, którzy coś podpowiadają od razu muszą się spinać.
Nie popełniłeś, tylko jak użyjesz tej funkcji osoby, którym odpowiadasz dostaną powiadomienie. Takie ułatwienie :) Nie wszyscy, którzy coś podpowiadają od razu muszą się spinać.
- 2
http://blip.pl/s/1590272145 tak mi się spodobało, że po chwili był drugi raz. #geocaching
źródło: comment_5CcODeiSouWVmxx2416yu7PfjcCXNvf3.jpg
Pobierz













:D wróciłem kurfa ale żem się nachodził to ja pierniczę, byłem w opuszczonym domu, właziłem po starej drabinie kurfa. A jak wracałem to ogromniasta burza z deszczem nas złapała ;c wypas P
Pierwszy kesz zrobiony, ciekawe ile im zajmie szukanie go ʕ•ᴥ•ʔ