#muzyka #funk ;D Piosenka o świniach Hilton.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Yossarian82
- 1

- 1
GTA - Funk!
Żegnam się z wami dzisiaj moją ulubioną stacją radiową ze wszystkich stacji z całej serii GTA. Serwus!
[ #muzyka #soundtrack #ost #gta #funk #radio #muzykazszuflady #dobranoc ]
Żegnam się z wami dzisiaj moją ulubioną stacją radiową ze wszystkich stacji z całej serii GTA. Serwus!
[ #muzyka #soundtrack #ost #gta #funk #radio #muzykazszuflady #dobranoc ]
#wladekfank #polskamuzyka #funk
Ojajebe, WŁADEK i jego legendarna płyta "kumplom" wróciła nie tylko na #grooveshark ale i na YouTube :D
#tyyyylewygrac
Ojajebe, WŁADEK i jego legendarna płyta "kumplom" wróciła nie tylko na #grooveshark ale i na YouTube :D
#tyyyylewygrac
W

22
Funk nie umarł

- 4
- #
- #
- #
- 1
- 1
The Jonzun Crew - Ground Control (Boston, 1983)
Kosmos.
#funk #electro #muzykaelektroniczna #muzyka #synthpop
Kosmos.
#funk #electro #muzykaelektroniczna #muzyka #synthpop

- 14
* UWAGA * ATTENTION * ACHTUNG *
Dzisiaj #muzyka trochę inaczej niż zwykle. Nie będzie to żaden #soul / #jazz / #funk'owy szlagier tylko skromna płyta lokalnego zespołu. Ludzie z #olawa i okolice #wroclaw wiedzcie jak zajebisty zespół macie i żałujcie, że nie byliście na koncercie promującym płytę! :D
Oto przed wami OK Band i mój ulubiony utwór z płyty You
Dzisiaj #muzyka trochę inaczej niż zwykle. Nie będzie to żaden #soul / #jazz / #funk'owy szlagier tylko skromna płyta lokalnego zespołu. Ludzie z #olawa i okolice #wroclaw wiedzcie jak zajebisty zespół macie i żałujcie, że nie byliście na koncercie promującym płytę! :D
Oto przed wami OK Band i mój ulubiony utwór z płyty You

Alexii
- 1
@zordziu: Koncert the best! W końcu byliśmy razem :) Zespół jest cudowny :)
konto usunięte
- 1
@zordziu: Wielkie dzięki stary! Pomogłeś ;-)
elektronicznie-funkowo. całkiem fany kawałek, nawet mimo tych brostepowych wstawek :)
#muzyka #muzykaelektroniczna #funk #glitchhop
#muzyka #muzykaelektroniczna #funk #glitchhop

- 2
@ForThoseWhoKnow: inny utwór tego zespołu słyszałem na jeszcze innym składaku, Africa 100.
@ForThoseWhoKnow: czesak.
Random Access Memories to, dla mnie, ewidentnie najlepsza płyta 2013 roku. Chyba żadnej nie katowałem, nie przesłuchiwałem tyle razy, i jedna z niewielu która po prostu się nie nudzi. Jedni narzekają, że Homework etc. było lepsze, ale chyba miałem inne oczekiwania od tej dwójki, i ta płyta w funkowych klimatach z dźwiękiem syntezatorów idealnie wpasowała się w moje gusta.
#muzyka #funk #daftpunk #2013
#muzyka #funk #daftpunk #2013
konto usunięte via Android
- 0
@Bercik899: mogłeś edytować
- 0
@Sudokuu: Oj oj, szczegóły ;)
- 1
- 1
- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















