Witam mam problem z ta gra zmieniłem rozdzielczość i czarny ekran mam nie obsługuje takiej i nie wiem co mam zrobić
#frostpunk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Uwielbiam intro z #frostpunk zawsze mnie nakręca tak że cholera muszę ich ocalic i zbudować to ostatnie miasto na ziemi. Strasznie klimatyczne. Macie jakieś swoje ulubione intra w #gry?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jak tam rozwinął się #frostpunk? Dodali więcej zawartości? Ostatni raz grałem w to zaraz po premierze kiedy były tylko 3 scenariusze. Widzę, że jest przecena na #steam i się zastanawiam czy kupić. #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

150 dni w trybie nieskończoności, wszelkie magazyny pełne na maksa, wszystko opracowane na maksa, brak jakiegokolwiek miejsca na najmniejszy budynek i 13/15 przedmiotów w archiwum
chyba się znudziłem... czy potem coś ciekawego się jeszcze dzieje czy tylko ?
#frostpunk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lubię #frostpunk , gra ma swoje wady, czasem duże. Muzyka jest mega, poczucie goniącego czasu jest sper.

Natomiast chcę się podzielić swoimi odczuciami względem marketingu tej gry, po pierwszym trailerze.

Obejżałem i ... nic z niego nie zrozumiałem i według mnie wtf to ma coś wspólnego z rozgrywką? xD w ogóle mnie to odrzuciło od sprawdzenia tego tytułu.

#grypc #steem
dqdq1 - Lubię #frostpunk , gra ma swoje wady, czasem duże. Muzyka jest mega, poczucie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: Bardzo niesłuszne opinie swoją drogą. Gram od pierwszej Civki. W absolutnie każdej jednej Civce AI jest tępe jak but, nie za wiele się zmieniło od pierwszej części. Co ma swoje dosyć słuszne przyczyny, mądrzejsze AI w turówkach wcale nie poprawia odbioru gry a wręcz przeciwnie. Patrz seria HoMM gdzie od szóstki komp jest całkiem sprytny, nikt się jednak specjalnie nad tym nie rozczula. Grałeś w czwórkę także też to
  • Odpowiedz
Mirki. Co brać? #divinityoriginalsin2 czy #frostpunk (Tak wiem, że to jak piernik do wiatraka :))? Dodam, że pierwsza część Divinity mnie odrzuciła między innymi przez pierwszy akt w mieście gdy nic się nie działo, Pillars Of Eternity również jakieś mdłe było, ale czytałem dużo o drugiej części i ponoć jest genialna i dużo lepsza niż pierwsza. Z kolei Frostpunk siadł mi klimatem, ale ponoć zbyt krótkie, może tryb
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach