Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Polski Frostpunk otrzyma płatne DLC i przepustkę sezonową

Polskie studio 11 bit nie kończy wspierania strategii Frostpunk, choć od premiery w kwietniu 2018 roku minęło już sporo czasu. Kończą się jednak darmowe aktualizacje, ponieważ twórcy z Warszawy mają w planach trzy płatne rozszerzenia DLC, zgromadzone w opcjonalnej przepustce sezonowej.
z- 0
- #
- #
- #
- 8
@MlodyWilczek podobno na początku super, ale bardzo nużący z biegiem czasu.
Chwilowy zapychacz czasu...po paru dniach nuda nuda Nuda
- 0
Najlepszą grą roku 2018 uznano #frostpunk
#digitaldragons #digitaldragons2019 #gry #nagrody #pcmasterrace
#digitaldragons #digitaldragons2019 #gry #nagrody #pcmasterrace
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
- 2
@Banderoza: jest główny, 3 dodatkowe i endless
Dla mnie warty tych pieniędzy
Dla mnie warty tych pieniędzy
@GlobalEliteShop: Baba yetu z civ4
Mireczki jak tam rozwinął się #frostpunk? Dodali więcej zawartości? Ostatni raz grałem w to zaraz po premierze kiedy były tylko 3 scenariusze. Widzę, że jest przecena na #steam i się zastanawiam czy kupić. #pcmasterrace
#rpg jest coś w klimacie #frostpunk ?
Ogólnie to może być ciekawe a wiem tyle że to chyba gra na #pcmasterrace
A o grze wiem z jednej piosenki na YT
Chodzi mi o papierowe RPG
Ogólnie to może być ciekawe a wiem tyle że to chyba gra na #pcmasterrace
A o grze wiem z jednej piosenki na YT
Chodzi mi o papierowe RPG
@wytrzzeszcz: to bardzo odległe skojarzenie, bo wypalona pustynia zamiast świata skutego lodem, ale z jakiegoś powodu mi ta gra przynosiła na myśl setting Dark Sun do D&D.
EDYCJA: a jak nacisk na steam punk, to setting Eberron
EDYCJA: a jak nacisk na steam punk, to setting Eberron
@Althorion: @wytrzzeszcz: propo d&d to do kampanii na lodowych pustkowiach w 3.5 jest całkiem dobra chociaż cholernie niezbalansowana książka/suplement Frostburn.
- 3
@ChochlikLucek: No błagam. Walka wygląda tak samo na pierwszej i ostatniej mapie. Rozwój postaci i przedmioty to żart. Taktyka sprowadza się do jednego schematu. Ta gra miała ogromny potencjał.
@jakub-dolega: Czyżby? A przeszedłeś tą grę już w trybie Iron Mutant na poziomie bardzo trudnym? Bo ostatnia walka akurat potrafi być bardzo wesoła w tym trybie, że tak powiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sporo promocji #gry na #steam, między innymi na:
BATTLESTAR GALACTICA DEADLOCK #battlestargalactica
BLACK DESERT #blackdesert
ENDLESS SPACE 2
ENDLESS
BATTLESTAR GALACTICA DEADLOCK #battlestargalactica
BLACK DESERT #blackdesert
ENDLESS SPACE 2
ENDLESS
- 1
@Mati_Mateusz: No dokładam, taki ze mnie dobry człowiek
- 1
#frostpunk dalej niegrywalny? :D
z tego co widze dalkej leca bledy przy odpaleniu gry, prawie rok po pemierze, "gratulacje"
z tego co widze dalkej leca bledy przy odpaleniu gry, prawie rok po pemierze, "gratulacje"
@miroslaw75: Dziwne. Pogrywam cały czas i nigdy nie miałem problemu z grą.
- 1
@dj_mysz: no ja tez wiem co jest przyczyna ale niesmak pozostal
#pociagdozyskow studium przypadku.
ostatnio była premiera #hardwest na #nintendoswitch
To gra była hitem swego czasu na PC - właścicielem jest spółka #cfg miała ona debiut na #newconnect w zeszłym roku.
Port na switcha zrobiła firma #ulg #ultimategames która w zeszłym roku także zadebiutowała na NC we współpracy z #for #foreveren - z tego co
ostatnio była premiera #hardwest na #nintendoswitch
To gra była hitem swego czasu na PC - właścicielem jest spółka #cfg miała ona debiut na #newconnect w zeszłym roku.
Port na switcha zrobiła firma #ulg #ultimategames która w zeszłym roku także zadebiutowała na NC we współpracy z #for #foreveren - z tego co
- 1
@intruzzz: masz rację, ale jest spółka do tego celu powołana:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Forever-Entertainment-i-Ultimate-Games-chca-utworzyc-spolke-zajmujaca-sie-portowaniem-gier-7597452.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Forever-Entertainment-i-Ultimate-Games-chca-utworzyc-spolke-zajmujaca-sie-portowaniem-gier-7597452.html
- 1
@szcz33pan: wiem, ciekawe jakie maja podzialy w zyskach
- 0
150 dni w trybie nieskończoności, wszelkie magazyny pełne na maksa, wszystko opracowane na maksa, brak jakiegokolwiek miejsca na najmniejszy budynek i 13/15 przedmiotów w archiwum
chyba się znudziłem... czy potem coś ciekawego się jeszcze dzieje czy tylko ?
#frostpunk
chyba się znudziłem... czy potem coś ciekawego się jeszcze dzieje czy tylko ?
#frostpunk
- 0
@D3v0: za darmo bym nie chcial :D
- 0
@miroslaw75: no spoko już przepadł
- 2
Lubię #frostpunk , gra ma swoje wady, czasem duże. Muzyka jest mega, poczucie goniącego czasu jest sper.
Natomiast chcę się podzielić swoimi odczuciami względem marketingu tej gry, po pierwszym trailerze.
Obejżałem i ... nic z niego nie zrozumiałem i według mnie wtf to ma coś wspólnego z rozgrywką? xD w ogóle mnie to odrzuciło od sprawdzenia tego tytułu.
#grypc #steem
Natomiast chcę się podzielić swoimi odczuciami względem marketingu tej gry, po pierwszym trailerze.
Obejżałem i ... nic z niego nie zrozumiałem i według mnie wtf to ma coś wspólnego z rozgrywką? xD w ogóle mnie to odrzuciło od sprawdzenia tego tytułu.
#grypc #steem

Cześć, czy jest ktoś uczciwy i chętny na wymianę kodu zniżkowego Steam 50% na Frostpunk w zamian za podobny kod znizkowy do Civilization 6 lub GTA V?
#steam #civilization6 #frostpunk #bigbiznis
#steam #civilization6 #frostpunk #bigbiznis
@HeWasAGoodStalker: Nie znajdziesz nikogo takiego, raz ze kodow znizkowych do gtav po prostu nie ma, dwa ze kody na frostpunka dostalo mnostwo ludzi i lataja po necie za darmo ;)
@HeWasAGoodStalker: Lol
Dostałem kod rabatowy 50% na #frostpunk, wymienie na cuś ładnego #wymieniajo bo raczej nie #rozdajo xd
#steam
#steam
- 0
A ja mogę oddać za darmo. Mam tego więcej - także do innych gier - może się komuś przyda.
- 0
@tomasz_uchciok: ile kosztuje frostpunk po tej zniżce 50%?
- 0
Poszukuje fajnej gry typu CIV albo Frostpunk. Jakieś propozycje?
#gry #pcmasterrace #civilization5 #frostpunk
#gry #pcmasterrace #civilization5 #frostpunk
@sorek: Endless Legend i Endless Space 2. Obie wymiatają.
@sorek: Bardzo niesłuszne opinie swoją drogą. Gram od pierwszej Civki. W absolutnie każdej jednej Civce AI jest tępe jak but, nie za wiele się zmieniło od pierwszej części. Co ma swoje dosyć słuszne przyczyny, mądrzejsze AI w turówkach wcale nie poprawia odbioru gry a wręcz przeciwnie. Patrz seria HoMM gdzie od szóstki komp jest całkiem sprytny, nikt się jednak specjalnie nad tym nie rozczula. Grałeś w czwórkę także też to
Mirki. Co brać? #divinityoriginalsin2 czy #frostpunk (Tak wiem, że to jak piernik do wiatraka :))? Dodam, że pierwsza część Divinity mnie odrzuciła między innymi przez pierwszy akt w mieście gdy nic się nie działo, Pillars Of Eternity również jakieś mdłe było, ale czytałem dużo o drugiej części i ponoć jest genialna i dużo lepsza niż pierwsza. Z kolei Frostpunk siadł mi klimatem, ale ponoć zbyt krótkie, może tryb
- 5
@michal42: divinity starczy na więcej godzin + masz multi
- 0
@PurpleHaze: Trochę nie moje klimaty. Widać mały budżet. Nie grałem w Fallouta 1 i 2.
























#frostpunk