@chlopak_twojej_matki: KSW zaraz umrze śmiercią naturalna. Zaraz nie będzie zawodników w federacji, którzy przyciągnom ludzi do oglądania nie mówiąc już o wykupie ppv. Jeszcze niech Materla, Mamed i Pudzian skończą kariery, a to już niebawem i jak czegos nie wymysla to Que de mą
  • Odpowiedz
#highleague Niech wykop ostatecznie i raz na zawsze dokona wyroku, osądźmy. #pytanie #ankieta #freakfight

Czy to już koniec High League?

  • Tak 56.6% (69)
  • Nie, ale gala 17.06 się nie odbędzie 24.6% (30)
  • Nie, gala się odbędzie. 8.2% (10)
  • Nie wiem / nie mam zdania 10.7% (13)

Oddanych głosów: 122

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop14: Najman jakoś mając wszystkie hale sportowe z zakazami, zrobił gale. Tutaj pytanie o wspólników. Bo jak oprócz Czeczenów jest jakiś Polak, to nic nie stoi na przejęcie udziałów, odblokowanie konta i robienie gali, albo płacenie z innego konta. Na gali zależy takiej Fortunie, co już zakłady przyjmuje, więc na tą galę jest duży nacisk i na 99 % będzie. Co dalej? Pewnie organizacja zmieni barwy i nazwę, dadzą nową
  • Odpowiedz
Siema, stworzyłem projekt, może mądry, może głupi, nie wiem, ale zawsze chciałem stworzyć coś od początku do końca, zrobić prawowity deploy, wrzucić na hosting i mieć z tego ogólny fun.
Aplikacja pobiera co 24h posty z 6 serwisów plotkarskich (Dywanik, Pudelek, Plotek, MMA.PL, Pomponik i BOOP), pobiera całą ich zawartość i wrzuca do AI, aby ocenić ich "ważność" od 0 do 10 na podstawie modelu, który obecnie nastawiony jest głównie na #
hesus - Siema, stworzyłem projekt, może mądry, może głupi, nie wiem, ale zawsze chcia...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-24 o 20.27.13

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hesus: ziomek z róbmy deal ty masz super źródło danych ja umiem renderować filmiki i dawać głos z kodu. Połącz i siły stwórzmy kanał i zamiast zarabiać tracy razem pieniądze tylko szybciej xD
  • Odpowiedz
  • 1
@tsumazi

Jakby kursy były po równo to bym stawiał Pasternaka. Bo doświadczenie, odporność na ciosy, warunki fizyczne.
Za Szeligą przemawia formuła walki-K1, wiek, siła, to że Szeliga się nie boi (Parke, Wrzosek). Dla mnie przede wszystkim szansą na jego wygraną jest to, że napewno trenuje na 100%, szeliga hokej j kulturystykę trenował jak sportowiec, walczy juz jakiś czas, wie co to trening, dyscyplina. Trenuje go Kubiszyn. IMO może znokautować Pasternaka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tabarok: przeciez juz od dawna ta formula zaczela sie wypalac, mielismy jeszcze kilka prawdziwych konflikow, ale i one zostaly zażegnane, teraz nie ma dymow, bo nie ma juz konfliktow
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: Walki mogą być ciekawe, ale konferencje zenada, nie tego oczekuje po frikach. Ciekawi mnie czy Denis dostanie w p---e od Tyboriego i trochę mniej Labryga z Karwatem, ze względu na Konrada jak sobie poradzi z takim bijokiem i to tyle. Pasha zmasakruje Dubiela w minute. Kubuszyn z dziadkiem Zaleckim to wgl nieporozumienie. Koniec frikow.
  • Odpowiedz