Wpis z mikrobloga

Siema, stworzyłem projekt, może mądry, może głupi, nie wiem, ale zawsze chciałem stworzyć coś od początku do końca, zrobić prawowity deploy, wrzucić na hosting i mieć z tego ogólny fun.
Aplikacja pobiera co 24h posty z 6 serwisów plotkarskich (Dywanik, Pudelek, Plotek, MMA.PL, Pomponik i BOOP), pobiera całą ich zawartość i wrzuca do AI, aby ocenić ich "ważność" od 0 do 10 na podstawie modelu, który obecnie nastawiony jest głównie na #freakfight i trochę świata influ.
Generalnie nie ma tu reklam, nic na tym nie zarabiam (a tylko tracę XD), zapraszam.
Link

#freelance #programowanie
hesus - Siema, stworzyłem projekt, może mądry, może głupi, nie wiem, ale zawsze chcia...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-24 o 20.27.13

Pobierz
  • 6
@hesus: Absolutnie robię w innej części programowania. Wiem, że pytanie z dupy - z jakiego AI korzystasz i w jaki sposób z niego zacząć korzystać. Jak Ci się nie chce odpowiadać na "lamerskie" pytanie to luz :)
@hesus: ziomek z róbmy deal ty masz super źródło danych ja umiem renderować filmiki i dawać głos z kodu. Połącz i siły stwórzmy kanał i zamiast zarabiać tracy razem pieniądze tylko szybciej xD