#firefox: jak w FireFTP wyłączyć (na stałe) wyświetlanie się w pop-up'ie komunikatu: "502 noop is not implemented" ??
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra. Czemu ja #firefox.a mam po polsku, a wszystkie dodatki (z blipfoxem włącznie) gadają po angielsku?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach